Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Elektrycy/awionicy WARSZAWA  (Przeczytany 786 razy)

Milko

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Liked: 0
Elektrycy/awionicy WARSZAWA
« dnia: Grudzień 12, 2017, 07:10 »
Po lekturze forum widzę, że sporo kolegów tutaj ma niezłą wiedzę dot. elektryki i osprzętu (i prostej awioniki) - jak ktoś chciałby przekuć tę wiedzę z general avation  na tzw. duże lotnictwo, to zapraszam do kontaktu ze mną, może coś wymyslimy ;)
Najłatwiej będzie coś "wymyślić" z osobami legitymującymi się specjalistycznym wykształceniem (np. średnim technicznym - np. po osprzęcie, elektronice) , posiadającymi podstawową wiedzę dot. technik cyfrowych, i ze znajomością komunikatywną j. angielskiego.
A jak ktoś posiada licencję Part 66 w kat. B2 to jżuż w ogóle bajka, ale nie jest to wymóg konieczny, najbardziej zależy nam na zdolności (potencjalnej) do obsługi systemów zintegrowanych cyfrowymi szeregowymi szynami danych.
W perspektywie praca w Warszawie w firmie z grupy największego producenta samolotów w Europie.
Proszę kontakt przez forum, kilka zdań, i jak coś, to wskażę oficjalny kanał rekrutacyjny.
Potrzebne są osoby zarówno doświadczone, z dorobkiem i cenione na rynku pracy,  jak młode bez doświadczenia, ale takie, które nie chodziły na wagary ;), bo wiedza podstawowa będzie przedmiotem sprawdzenia, w zakresie aparatu niezbędnego do dalszych szkoleń specjalistycznych.