Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Współpraca przy realizacji lotów widokowych  (Przeczytany 1629 razy)

PrezentMarzen.com

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Liked: 0
    • Prezenty w formie przeżyć.
Współpraca przy realizacji lotów widokowych
« dnia: Kwiecień 16, 2014, 09:09 »
Reprezentuję spółkę Emotivo i chciałbym zaprezentować możliwości współpracy z naszą firmą w zakresie lotów  szybowcami (i nie tylko). Jesteśmy właścicielem marki "Prezent Marzeń" - jest to ścisła czołówka jeśli chodzi o "prezenty w formie przeżyć" na polskim rynku. W ostatnich miesiącach otworzyliśmy dwa własne punkty sprzedażowe w galeriach handlowych (Arkadia i Poznań City Center), a w krótce kolejne. Dynamicznie rozwijamy też sieć sprzedaży poprzez biura turystyczne na terenie całego kraju. Aktualnie poszukujemy firm/osób indywidualnych chętnych podjąć współpracę przy tandemowych lotach szybowcami i innymi statkami powietrznymi.

Przykładowa oferta wygląda w ten sposób
http://prezentmarzen.com/lot-szybowcem/

Szukamy partnerów zwłaszcza w tych regionach kraju, w których nie mamy obecnie oferty w danym zakresie (dostępne lokalizacje można sprawdzić na stronie). Jesteśmy również otwarci na współpracę w ramach innych "aktywnych" usług rekreacyjnych nadających się na prezenty.

Warunki współpracy ustalamy indywidualnie. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt lub pozostawienie kontaktu do siebie.

Bartosz Litwinek
bartosz.litwinek@prezentmarzen.pl
tel. 696 666 092