Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: KTO PIERWSZY TEN LATA !!! Licencja PPL(A) na nowym PS-28 w Ventum Air !!!  (Przeczytany 7461 razy)

ATO Ventum Air

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Liked: 0
Witamy !!!

Wiosna 2014 będzie niezapomniana!

Na powitanie nowych maszyn w ośrodku szkoleniowym VENTUM AIR w Warszawie, specjalnie dla pierwszych 5 osób, które zdecydują się być asem przestworzy w zupełnie nowiutkim samolocie, oferujemy pełny kurs PPL(A) w specjalnej cenie tylko 25.000,00 PLN netto.

W ramach promocji otrzymasz:
- Teoria do PPL(A) na platformie distance e-learning
- 5 godzin symulatora FNTP II Redbird Full Motion,
- 40 godzin w samolocie PS-28 CRUISER.

Skontaktuj się z nami niezwłocznie (fto@ventumair.eu lub 795 558 007) i powiedz hasło „ CRUISER".

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY ZAPRASZAMY !!!

Zespół Ventum Air




[załącznik usunięty przez administratora]

Karol P

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Liked: 0
Odp: KTO PIERWSZY TEN LATA !!! Licencja PPL(A) na nowym PS-28 w Ventum Air !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2014, 16:56 »
gratulujemy zakupu i zazdroscimy uczniow ktorzy sa w stanie wydac na szkolenie do PPL(A) 150% ceny ktora jest w najbardziej wysunietym na poludniowy-wschod aeroklubie ;)

ATO Ventum Air

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Liked: 0
Odp: KTO PIERWSZY TEN LATA !!! Licencja PPL(A) na nowym PS-28 w Ventum Air !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2014, 21:45 »
Cieżko porównywać szkolenie do licencji PPL(A) na starym samolocie typu Cessna 150/152 ze szkoleniem na nowoczesnym nowym samolocie, cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości i typu samolotu....w lotnictwie cena nie jest najważniejszym atutem i wyznacznikiem....bezpieczeństwo jestnajważniejsze. Inne ośrodki szkolą w podobnych cenach na takich samolotach. Jeśli dla kogoś tylko cena jest wyznacznikiem przy wyborze ośrodka szkoleniowego i samolotu, to niestety tutaj nie wybierze Ventum.....

Karol P

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Liked: 0
Odp: KTO PIERWSZY TEN LATA !!! Licencja PPL(A) na nowym PS-28 w Ventum Air !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2014, 21:57 »
oczywiście to sprawa ośrodka jakie ma ceny- ja wrogiem komunizmu jestem więc wychwalam wolny rynek :D
Pytanie:
Cytuj
Cieżko porównywać szkolenie do licencji PPL(A) na starym samolocie typu Cessna 150/152 ze szkoleniem na nowoczesnym nowym samolocie

którego zadania w szkoleniu do PPL nie można zrobić np. na MS880B albo C152 / 172 (które są też w Waszym ośrodku)

PPL to nie kurs na astronautę i może któryś z bardziej doświadczonych kolegów mnie uświadomi czego nie będę umiał po MS880 czy C152 a będę to umiał po szkoleniu na PS-28? :)

P.s. wiele ludzi pewnie myśli o PPL-ce i pytanie czym powinno się kierować doborem ośrodka mile widziane głosy ludzi doświadczonych nie tylko z nazwą ośrodka w nicku :)

ATO Ventum Air

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Liked: 0
Odp: KTO PIERWSZY TEN LATA !!! Licencja PPL(A) na nowym PS-28 w Ventum Air !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2014, 22:01 »
Karolu, mi chodzilo o cieżkie porównanie cenowe pomiędzy szkoleniem na starym samolocie a na nowym, tutaj wiadomo że koszt jest inny.... ;)

Karol P

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Liked: 0
Odp: KTO PIERWSZY TEN LATA !!! Licencja PPL(A) na nowym PS-28 w Ventum Air !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2014, 22:08 »
aspekt kosztów machiny rozumiem... wszak za darmo nic nie ma ale jakiś taki szatański pomysł dyskusji nt. co to znaczy dobre szkolenie mi przyszedł do głowy :)


Pozdrawiam

Slawek_S

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Liked: 0
nt. reklamującej się szkoły polecam wątek http://forum.szybowce.com/samoloty/usunieto-watek-dot-fto-ventum-air/ - a w szczególności zapoznanie się z listą spraw cywilnych przeciwko Ventum Air (http://forum.szybowce.com/samoloty/usunieto-watek-dot-fto-ventum-air/msg134/#msg134 oraz http://forum.szybowce.com/samoloty/usunieto-watek-dot-fto-ventum-air/msg2711/#msg2711); gratuluję odważnym... a z Zarządem spotkam się niedługo na kolejnej rozprawie;

FilipS

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Liked: 0
Witam,
Można powiedzieć ze od początku śledzę wpisy p. Slawek_s i tej, jak na początku wyglądało, wojny z byłym prezesem Sz. ( doskonale pamiętam jeszcze wpisy ze starego forum, gdzie S opisywał to dokładnie a i Sz tez się udzielał...)
Nie rozumiem jednak faktu, ze już od dawna nie ma śladu i mowy o byłym prezesie Sz , a tylko i wyłącznie o Ventum... Dziwi mnie ta postawa S ( może się dogadali z Sz i wspólnie postanowili działać przeciwko Ventum) bo tak to wygląda !!!! :P musicie się chyba zgodzić ze mną! prawda?

Praktycznie pisze do Ciebie Sławek_S i z góry uprzedzam Twoje pytania!
Nie jestem i nigdy nie byłem pracownikiem V. Nie jestem i nigdy nie byłem udziałowcem, akcjonariuszem czy jak to się nazywa. Ale byłem w Ventum ( szkoliłem się) jeszcze przez chwile jak był Sz i byłem trochę jak go już nie ma. A obecnie wpadam od czasu do czasu się wznowić, pogadać i napić kawy.

Miałem okazje trochę pogadać z innymi uczestnikami na temat szkoły, poziomu szkoleń i podejścia firmy po zmianach w niej.
I wiesz co Ci powiem! Można powiedzieć ze wszyscy maja odmienne zdanie niż Ty!.
Szkoda mojego i Waszego ( Piloci i Forumowicze) czasu by się tu mega rozpisywać, ale prawdopodobnie nikt nie został oszukany, wręcz ludzie są mega zadowoleni ( to przede wszystkim zasługa instruktorów, których maja naprawdę dobrych oraz poziomu świadczenia usług...) myślę tu już po zmianach.. oczywiście
Wspomnę tylko S ze chyba (z obserwacji) to nawet Trochę im pomagasz w funkcjonowaniu... ;D
Dodatkowo dodam, że trochę się orientuje ile zapłaciłeś za całe szkolenie. Jak dużo zrobiłeś za te kasa (chyba praktycznie ukończyłeś szkolenie), a z drugiej strony jak nieadekwatnie dużo kasy od nich chcesz (łażąc po sądach...) Za darmo chciałeś się wyszkolić od 0-ATPL?  Czy co?.. Zostawię to bez komentarza.... i myślę, że Każdy z Was dopowie sobie resztę!

Powiem jeszcze tylko. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale jako pilot z uprawnieniami zawodowymi, będziesz (chyba) kiedyś poszukiwał pracy w dużych liniach ( nie mówię tu o PL, bo jak dobrze pamiętam w jednym z dziesiątek postów, wspomniałeś, że w PL nie będziesz pracować) to pamiętaj ze kij ma zawsze dwa końce. A Twoje nazwisko już trochę si osłyszało tu i ówdzie....
Nie zależy mi ani na Ventum a ni na Tobie.  Rób tak dalej bo widać ze sprawia Ci to przyjemność.
Ktoś Ci kiedyś napisał, załóż bloga. Bo tu się chyba już trochę wszystkim nudzi Twoje rozpisywanie.

Powinienem napisać nie pozdrawiam i nie powodzenia, ale z czystej pasji dla lotnictwa i szacunku dla Pilotów oraz czystym sumieniem  - pozdrawiam i Ciebie.
Pozdrawiam również Wszystkich i ludzi z Ventum, wiem ze są dobrzy!!!:-)
Filip.

PS. Oczywiście wiem ze S mocno się udzieli w odpowiedzi na mój post. Ale mam to gdzieś, niech pisze, widać, że sprawia mu to przyjemność.... i pewnie nie ma nic lepszego do robienia...
W wolnej chwili również wyrzucę to na fora zagraniczne.... tak do wiadomości innych!

sadpit

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Liked: 8
Tak szczerze mówiąc Karolu, to najbardziej wysuniętym aeroklubem na południowy-wschód jest Aeroklub Bieszczadzki:)

Karol P

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Liked: 0
Cytuj
Tak szczerze mówiąc Karolu, to najbardziej wysuniętym aeroklubem na południowy-wschód jest Aeroklub Bieszczadzki:)
to fakt :) Pozdrawiamy przyjaciól z aeroklubu bieszczadzkiego :) Ach te Bieszczady ;)

ATO Ventum Air

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Liked: 0
W końcu naszedł ten dzień :) 13-tka nie zawsze musi być pechową liczbą :)
W dniu dzisiejszym na lotnisku EPBC wylądował nasz pierwszy PS-28 Cruiser o znakach SP-GBC.
Zapraszamy do Ventum Air na kawkę, obejrzenie samolotu i na szkolenie w naszym ośrodku !!!
Więcej informacji chętnie udzielę pod numerem 795 558 007 lub mailem fto@ventumair.eu
Wpadnij i przekonaj się sam, że u nas wyszkolisz się na najwyższym poziomie !
FTO Ventum Air

ATO Ventum Air

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Liked: 0
Odp: KTO PIERWSZY TEN LATA !!! Licencja PPL(A) na nowym PS-28 w Ventum Air !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 17, 2015, 09:45 »
Do floty dwóch PS-28 Cruiser dołączył niedawno nasz trzeci Cruiser o znakach SP-GBE !!!
Zapraszamy do ATO Ventum Air na szkolenia na nowoczesnej flocie i program ME/IR/CPL na naszym dwusilnikowym Tecnamie P2006T !
Więcej informacji pod adresem mailowym ato@ventumair.eu lub numerem 795 558 007 !