Forum.Szybowce.Com

Gość


Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Sprawy aeroklubowe / Odp: Reforma CSS cd...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez J.Roginela dnia Dzisiaj o 14:34 »
Państwową Inspekcję Pracy powiadomiłem ja po "rewelacjach" Haczyńskiego iż nie podlegałem pod prawo pracy w czasie mojego zatrudnienia w CSS (i związanych z  tym nieprawidłowościami) oraz próbie oszukania mnie poprzez odmowę wypłaty dodatkowego gwarantowanego wynagrodzenia .  Również powiadomiłem o niewykonywaniu swoich obowiązków jako P.O. prezesa CSS D. Ciska. CSS grozi kara nawet do 30000 zł . Ciekawe czyt ww. szkodnicy zapłacą tą karę - jeżeli zostanie nałożona -  z własnych środków ? O efektach kontroli poinformuję jak dostanę odpowiedź z PIP na złożoną skargę.
                                           Pozdrawiam    Jerzy Roginela
2
Sprawy aeroklubowe / Odp: Reforma CSS cd...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Janusz Golinkiewicz dnia Dzisiaj o 10:17 »
O dalszym rozwoju CSS Leszno można się dowiedzieć w Państwowej Inspekcji Pracy w Lesznie, która właśnie zawitała oraz u Prezydenta miasta Leszno. Same pasmo sukcesów ZAP. Zapraszam do facebooka na grupę otwartą ŚMIETNIK AP, NOWINKI, PLOTKI, DYSPUTY
3
Sprawy aeroklubowe / Odp: Reforma CSS cd...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez andrzej dnia Wczoraj o 21:14 »
Minęło 6 tygodni od odwołania mnie ze stanowiska Prezesa CSS i co dalej? Haczyński wypisywał na forach że miał z Radą plan na ratowanie CSS do którego ja nie pasowałem i stąd moje odwołanie. Gdzie ten plan i gdzie te działania? Haczyński i Cisek podali się do dymisji z  członkostwa w Radzie CSS a póki co zamienili się stołkami i Haczyński prezesuje w CSS . Coś jak swego czasu Niedwiediew z Putinem. Nic dodać czy ująć - dwaj pajace. Poważny kontrachent który chciał odkupić od CSS niszczejącego AN-2 -gdy dowiedział się że interes musi dopełnić z Ciskiem, który to właśnie został Prezesem - natychmiast się wycofał. Nie ma z kim gadać uciął w rozmowie telefonicznej.Teraz wychodzi na czym miał polegać  "plan Haczyńskiego". Wydaje się że razem z Ciskiem chcą zostać likwidatorami CSS i przy tej okazji się obłowić. To co ujawnił na spotkaniu w CSS 18 marca Dariusz Kubala zadziwia i wydaje się wręcz nieprawdopodobne a jednak okazało się prawdziwe (nie zdradzę szczegółów bo zajmuje się tym już prokuratura) Czas rozliczyć winnych za te przekręty ujawnione przez D. Kubalę w jego raporcie oraz winnych za rozliczenie Szybowcowych MS 2014 i strat z tego powodu. Ja w każdym razie dołożę  wszelkich do tego starań. Niech panom którzy mnie odwołali 10 lutego nie wydaje się że ich kłopoty  z tym dniem zostały zakończone -  chcę ich poinformować to właśnie początek ich kłopotów . Liczę na to że ewentualne kary nałożone przez PIP i Sąd Pracy (w związku z nieprawidłowym moim zatrudnieniem i niewypłaceniem należności po zwolnieniu) Haczyński z Ciskiem pokryją z własnych środków  .
                                         Jerzy Roginela
Cytat tylko po to aby nawiązać kontakt z p Roginelą....

Panie Roginela

Uważnie i zainteresowaniem czytałem Pańskie wcześniejsze wpisy i chętnie dowiem się więcej nt rozwoju sytuacji związanej z CSS  (ciekawym dokumentem który Pan ujawnił  był "Raport otwarcia")

W sprawie podpisów i tożsamości  popłynął Pan na fali (jak sądzę ) emocji związanych ze sprawę oraz z powodu nieznajomości zwyczajów "internetowych", i zamiast obrażać forumowiczów i obrażać się na forumowiczów warto dostosować się do przyjętych  zwyczajów .
(Przyjętym zwyczajem są też przeprosiny za obraźliwe słowa)
4
SZYBOWCE / Odp: Szybowcowe Mistrzostwa Polski 15m - Masłów 2017
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JasiuJ dnia Wczoraj o 16:04 »
A już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do wykonywania przelotów szybowcowych z lotniska w Masłowie. Mamy sprawną szybką holówkę. Pas trawiasty póki co nie nadaje się do lądowania z powodu roztopów i deszczy, ale chętni będą mogli skorzystać z pasa betonowego. Zachęcamy także do pozostawienia na stałe szybowców na naszym lotnisku. Teren jest ogrodzony, a polepszający się dojazd z Warszawy i Krakowa daje możliwość szybkiego znalezienia się na EPKA. Dla chętnych do pozostania na dłużej mamy skromną bazę noclegową na lotnisku, lub szeroki wachlarz hoteli w okolicy. Mamy nadzieję że nie będzie potrzeby, ale i ekipa w pole też się znajdzie ;) W sprawie umówienia holówki na konkretny dzień proszę o kontakt bezpośrednio do mnie. Tel. 786 928 958
5
Sprawy aeroklubowe / Odp: Reforma CSS cd...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez boruh.com.pl dnia Wczoraj o 11:13 »
Izydor , bądź poważny PODPISZ SIĘ !!!!!
6
Sprawy aeroklubowe / Odp: Reforma CSS cd...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Izydor dnia Wczoraj o 10:23 »
Coś ten CSS nie ma szczęścia do Kadry(zarządzającej) :(
7
Sprawy aeroklubowe / Odp: Reforma CSS cd...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez boruh.com.pl dnia Wczoraj o 07:45 »
 ........
8
Sprawy aeroklubowe / Odp: Reforma CSS cd...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez boruh.com.pl dnia Wczoraj o 07:43 »
Cytuj
Mnie uczono dobrych zwyczajów w szkole oficerskiej , Akademii Obrony i jeszcze kilku innych uczelniach. a Pana gdzie? Widać takie to nowe zwyczaje(nie mam pojęcia skąd wzięte) że zamiast podpisu podaje się adresy internetowe. Na życzeniach świątecznych też Pan tak się podpisuje Panie boruch czy jak tam Panu  Panie  htp  czy www..?

Panie majorze pan wybaczy......
w wojsku nie byłem , to i maniery po (brzydkie słowo)......

napisałbym Tomasz Borowiak , ale wtedy 90% użytkowników nie wiedziałoby kto jest autorem.

A fakty są takie, że w internecie poda się adresy internetowe.
Pan wybaczy , rozumiem że uczono pana w poważnych szkołach.... ale chyba pominięto tam naukę netykiety
https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

a w niej stoi :
"...
w dyskusjach, zwłaszcza w Usenecie i na forach internetowych zwracamy się po nicku lub imieniu jeśli rozmówca wyraża na to zgodę. Nigdy samym nazwiskiem. Nie należy się obrażać, jeśli ktoś zwraca się do nas „per ty”, a nie w formie grzecznościowej, i nie należy się obawiać używania takiej bezpośredniej formy.
---"


No ale co ja tam wiem ....
w wojsku nie byłem.....
AON nie skończyłem......

z wyrazami szacunku nadal Boruh :D
9
Sprawy aeroklubowe / Odp: Reforma CSS cd...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez m..m dnia Wczoraj o 02:11 »
Mnie uczono dobrych zwyczajów w szkole oficerskiej , Akademii Obrony i jeszcze kilku innych uczelniach.

Uczono, ale jak widać nie nauczono. Chyba, że za wzorzec owych "dobrych manier" przyjmiemy zachowanie korpusu oficerskiego  Крассной Армии.
10
Sprawy aeroklubowe / Odp: Reforma CSS cd...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PG dnia Wczoraj o 01:10 »
Zdaje się, że "boruh".
Strony: [1] 2 3 4 ... 10