Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Brak jawności w Aeroklubie Polskim cd  (Przeczytany 1382 razy)

A. Rydzyński

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 303
  • Liked: 73
Brak jawności w Aeroklubie Polskim cd
« dnia: Luty 03, 2016, 10:32 »
Dlaczego o nadzwyczajnych zdarzeniach statutowych Polskiego Związku Sportowego Aeroklub Polski  Prezes Włodzimierz Skalik natychmiast nie poinformował członków?

Dlaczego Prezes Włodzimierz Skalik na stronie internetowej PZS AP nie umieścił  informacji o wpłynięciu do Zarządu AP wniosku Komisji Rewizyjnej AP o zwołanie nadzwyczajnego Kongresu?

Dlaczego od wielu miesięcy na stronie internetowej Polskiego Związku Sportowego Aeroklub Polski jest zablokowana zakładka Archiwum w której są zgromadzone materiały o wydarzeniach, dokumentach lat ubiegłych.

Na czyje polecenie została zablokowana na stronie  internetowej PZS AP zakładka Archiwum w której jest wiedza o dokumentach, wydarzeniach i najnowszej historii Aeroklubu Polskiego?

Kiedy na stronie internetowej Polskiego Związku Sportowego AP zostanie przywrócony dostęp do zakładki Archiwum?

A. Rydzyński

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 303
  • Liked: 73
Odp: Brak jawności w Aeroklubie Polskim cd
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2016, 21:38 »
Dlaczego Prezes Polskiego Związku Sportowego Aeroklubu Polski Włodzimierz Skalik nie publikuje w intranecie i na stronie internetowej dokumentów związkowych związanych z  IV Nadzwyczajnym Kongresem PZS AP.

Dlaczego Prezes Polskiego Związku Sportowego Aeroklubu Polski Włodzimierz Skalik nie opublikował w intranecie i na stronie internetowej AP następujących dokumentów:
1 Wniosku Komisji Rewizyjnej o zwołanie IV Nadzwyczajnego Kongresu AP.
2 Uchwały Zarządy PZS AP o zwołaniu IV N Kongresu AP.
3 Projektu Porządku obrad IV N Kongresu AP.


Dlaczego  Prezes Polskiego Związku Sportowego Aeroklubu Polski Włodzimierz Skalik nie publikuje na bieżąco w BIP na stronie internetowej  PZS AP uchwał Zarządu.

Dlaczego  Prezes Polskiego Związku Sportowego Aeroklubu Polski Włodzimierz Skalik i Zarząd nie publikuje w BIP na stronie internetowej i w intranecia AP Kompletnych dokumentów z Kongresów  Aeroklubu Polskiego.

Dlaczego  Prezes Polskiego Związku Sportowego Aeroklubu Polski Włodzimierz Skalik i Zarząd utrzymuje w tajemnicy przez nie publikowanie w BIP na stronie internetowej i w intranecia AP list obecności delegatów na Kongresach PZS AP.