Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: CSS  (Przeczytany 22929 razy)

tomkrok

  • Członkowie Komisji Szybowcowej
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 531
  • Liked: 296
Odp: CSS
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 22, 2014, 06:09 »
A ja myślę, że może jeszcze nie dziś, może nie jutro, ale wróci czas gdy szkoły będą szkoliły, a aerokluby będą miejscem skupiającym już wyszkolonych lotników.

Historycznie rzecz ujmując szkolenie podstawowe było domeną aeroklubów regionalnych a szkoły zajmowały się szkoleniem zaawansowanym i wyczynem czyli np. zdobywaniem odznak i diamentów. W szkołach pracowali instruktorzy o najwyższych kwalifikacjach i doświadczeniu. Pierwszy pobyt młodego szybownika np. w takim Lesznie był dla niego jak pamiętam dużym przeżyciem..  Marka Leszna w świecie powstawała i rosła przez dziesięciolecia dlatego szlag mnie trafia jak widzę podejście do tego miejsca niektórych "nowych" włodarzy.

malar

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 185
  • Liked: 106
Odp: CSS
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 23, 2014, 20:29 »
Hej!
Nie to żebym chciał odgrzewać stary kotlet ale mam kilka pytań:
- Gdzie zostało "skitrane" / piszę specjalnie więziennym gryspem żeby Koledzy się przyzwyczajali ;) /  ogłoszenie o naborze do Rady szkoły, że jakoś mnie ten fakt ominął?
- Czy Członkowie rady szkoły mogli by osobiście przedstawić na forum swe osiągnięcia marketingowo-biznesowe,  bo opisy na stronie AP to takie za przeproszeniem sranie w banie.
- Jak to jest, że przepada kandydatura Kolegi Przemysława - jak dla mnie Anioła Biznesu -praktyka ,  nie teoretyka, a członkiem rady zostaje Pan związany z AP.
pzdr
 

PiotrC

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 252
  • Liked: 105
Odp: CSS
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 23, 2014, 21:41 »
Hej!
Nie to żebym chciał odgrzewać stary kotlet ale mam kilka pytań:
- Gdzie zostało "skitrane" / piszę specjalnie więziennym gryspem żeby Koledzy się przyzwyczajali ;) /  ogłoszenie o naborze do Rady szkoły, że jakoś mnie ten fakt ominął?
- Czy Członkowie rady szkoły mogli by osobiście przedstawić na forum swe osiągnięcia marketingowo-biznesowe,  bo opisy na stronie AP to takie za przeproszeniem sranie w banie.
- Jak to jest, że przepada kandydatura Kolegi Przemysława - jak dla mnie Anioła Biznesu -praktyka ,  nie teoretyka, a członkiem rady zostaje Pan związany z AP.
pzdr

Sorry ale nie mogłem się powstrzyzmać.
Pozdrawiam PiotrC
Aeroklub Nadwiślański

A. Rydzyński

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 303
  • Liked: 73
Odp: CSS
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 25, 2014, 17:23 »
Ciekawscy wszystko mogą  się dowiedzieć CSS wchodząc na stronę internetową CSS Leszno przez stronę AP.

Pozdrawiam szybowników i baloniarzy którzy mają Centrum Balonowe AP w Lesznie.

malar

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 185
  • Liked: 106
Odp: CSS
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 27, 2014, 15:59 »
Trochę wstyd... dobrze , że po angielsku nie napisali. Super reklama  http://www.cssleszno.eu/

CZECHU.KSS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 147
  • Liked: 38
Odp: CSS
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 27, 2014, 18:19 »
Trochę wstyd... dobrze , że po angielsku nie napisali. Super reklama  http://www.cssleszno.eu/

Malar,

to jest przypadłość klasycznej "korpo", jeżeli zabraknie pracownika, specjalisty średniego szczebla,  to managery toną w swojej bezradności, tu zapewne zapomniano o opłaceniu domeny a pracownicy chyba zostali wywaleni na bruk.
 >:(
Karkonoskie Stowarzyszenie Szybowcowe
 
Odwiedź nas-

tomkrok

  • Członkowie Komisji Szybowcowej
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 531
  • Liked: 296
Odp: CSS
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 28, 2014, 06:15 »
Malar :), stronka zapewne zaraz ruszy ale pasek zakładek w Twojej przeglądarce - to jest dopiero news ;D ;D ;D!!!

malar

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 185
  • Liked: 106
Odp: CSS
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 28, 2014, 07:14 »
No co Redtuba nie było ;) Tam masz przekrój zainteresowań gimbazy ;)