Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: LESZNO 14.05.2016 godzina 12.00, Hotel „Gliding”,  (Przeczytany 973 razy)

anrycho

  • Reforma AP
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Liked: 24
LESZNO 14.05.2016 godzina 12.00, Hotel „Gliding”,
« dnia: Kwiecień 29, 2016, 02:24 »
Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

w imieniu Grupy Inicjatywnej, w związku z tym, że powoli kończymy zbierać Wnioski o zwołanie Nadzwyczajnego Wyborczego Kongresu Aeroklubu Polskiego,
zapraszamy na:
 spotkanie w dniu 14.05.2015 do Hotelu „Gliding” w Lesznie na godzinę 12.00.

Proces zbierania wniosków ciągle trwa, bo wielu Członków Zwyczajnych PZS AP, w tym okresie, zwołało swoje Walne Zgromadzenia, dyskutowało na temat wysłania Wniosków, stąd tak długo wnioski spływały do nas.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich przedstawicieli Członków Zwyczajnych Aeroklubu Polskiego, ale też serdecznie zapraszamy członków zrzeszonych i wszystkich chętnych, którzy chcą zmian na lepsze, w naszym związku.

Pragniemy wspólnie przedyskutować wszystkie propozycje zmian w Polskim Związku Sportowym AP, które dążą do uczynienia  go bardziej efektywnym i służebnym w stosunku do jego członków.
Chcemy, żeby spotkanie, zgodnie z formą poprzednich dwóch spotkań naszej grupy inicjatywnej, było elastyczne co do formy, bo bardzo liczymy na Wasz aktywny spontaniczny udział. Prosimy o przygotowanie na dyskusję propozycji, które Waszym zdaniem, w świetle Waszego doświadczenia, znajomości specyfiki dyscypliny, którą reprezentujecie, itd. są korzystne dla dyscyplin sportowych, popularyzacji naszego sportu, bezpieczeństwa, czy dla efektywności działania naszego związku. Jeśli uznacie to za stosowne, prosimy o przesyłanie wszystkich swoich sugestii dotyczących prac programowych, porządku spotkania i innych na adres:

nswkap@onet.pl
 
z wyrazami szacunku
Ryszard Andryszczak
Prezes Aeroklubu Leszczyńskiego