Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Reforma CSS cd...  (Przeczytany 37486 razy)

J.Roginela

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Liked: 5
    • http://forum.szybowce.com/register/
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 23, 2017, 14:04 »
Minęło 6 tygodni od odwołania mnie ze stanowiska Prezesa CSS i co dalej? Haczyński wypisywał na forach że miał z Radą plan na ratowanie CSS do którego ja nie pasowałem i stąd moje odwołanie. Gdzie ten plan i gdzie te działania? Haczyński i Cisek podali się do dymisji z  członkostwa w Radzie CSS a póki co zamienili się stołkami i Haczyński prezesuje w CSS . Coś jak swego czasu Niedwiediew z Putinem. Nic dodać czy ująć - dwaj pajace. Poważny kontrachent który chciał odkupić od CSS niszczejącego AN-2 -gdy dowiedział się że interes musi dopełnić z Ciskiem, który to właśnie został Prezesem - natychmiast się wycofał. Nie ma z kim gadać uciął w rozmowie telefonicznej.Teraz wychodzi na czym miał polegać  "plan Haczyńskiego". Wydaje się że razem z Ciskiem chcą zostać likwidatorami CSS i przy tej okazji się obłowić. To co ujawnił na spotkaniu w CSS 18 marca Dariusz Kubala zadziwia i wydaje się wręcz nieprawdopodobne a jednak okazało się prawdziwe (nie zdradzę szczegółów bo zajmuje się tym już prokuratura) Czas rozliczyć winnych za te przekręty ujawnione przez D. Kubalę w jego raporcie oraz winnych za rozliczenie Szybowcowych MS 2014 i strat z tego powodu. Ja w każdym razie dołożę  wszelkich do tego starań. Niech panom którzy mnie odwołali 10 lutego nie wydaje się że ich kłopoty  z tym dniem zostały zakończone -  chcę ich poinformować to właśnie początek ich kłopotów . Liczę na to że ewentualne kary nałożone przez PIP i Sąd Pracy (w związku z nieprawidłowym moim zatrudnieniem i niewypłaceniem należności po zwolnieniu) Haczyński z Ciskiem pokryją z własnych środków  .
                                         Jerzy Roginela
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2017, 14:27 wysłana przez J.Roginela »

RB

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Liked: 146
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 23, 2017, 20:15 »
Członkowie Rady Szkoły nie dopełnili swoich obowiązków w sposób systematyczny, a zatem zapewne celowy.

Dotyczy to zarówno ustalenia stanu faktycznego sytuacji Szkoły jak i obowiązku podjęcia kroków wymaganych prawem, w szczególności ogłoszenia upadłości Szkoły, zawiadomienia prokuratury, zawiadomienia organów skarbowych, zawiadomienia Urzędu Marszałkowskiego. Jest niewykluczone, iż brali udział w wielu działaniach na szkodę Szkoły, co było bezpośrednim powodem niewypełniania przez Radę Szkoły obowiązków wynikających wprost z prawa handlowego, cywilnego i karno-skarbowego.

Jacku, widzę, że milczysz. A przecież masz swoje zdanie w tej sprawie. Zapowiedziałeś Haczyńskiemu ostatnio, że jego problemy dopiero się zaczęły. Dlaczego milczysz? Dlaczego nie wykonujesz kroków, które powinieneś wykonać jako Przewodniczący Komisji Rewizyjnej? Czy dobro Aeroklubu Jeleniogórskiego, to, że próbujesz zmusić Włodka do podpisania umowy, w której AP weźmie odpowiedzialność za podatki, które wstecz magistrat może naliczyć za korzystanie z majątku nie powoduje przypadkiem, iż jesteś w sytuacji konfliktu interesów?

Na moje oko, to nie masz wielkiego wyboru: tu i teraz, zaraz. Potem będziesz zawsze kojarzony z tymi, którzy "stali tam gdzie stało ZOMO" - ze posłużę się cytatem.
Przemek, po co się znęcać nad upadłą wypożyczalnią przestarzałego sprzętu do latania, bez jakichkolwiek od 25 lat ambicji szkoleniowych, zwaną kolebką, szkołą, matecznikiem, czy czymś tam jeszcze. Trzeba to zaorać i tyle. Mało to kolebek ostatnio upadło?
Pan Jacuś coś tam próbował rozegrać wsadzając jednego kumpla do Rady i drugiego na prezesa, aby wyszukał możliwie dużo haków, ale wyraźnie przelicytował.
Jacuś musi wiać ze swojego własnego folwarku, bo mu działalność asymptotycznie zmierza do zera, nikt nie chce dać nabrać się na dotacje, na pensje nie starcza, dach mu cieknie, grożą potężne podatki, roboty nigdzie nawet w hotelarstwie nie znajdzie, do emerytury daleko, zatem wykonał beznadziejny ruch z tym kongresem. Przegrana sprawa. Nie warto się emocjonować i jedziemy na radosny i udany, jak zwykle, już trzeci, Glide Challenge Cup PRIEVIDZA 2017! Karawana idzie dalej. Szykujemy sprzęty.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2017, 20:20 wysłana przez RB »

przemek łośko

  • Reforma AP
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 289
  • Liked: 113
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 23, 2017, 20:23 »
:)

Masz w dużej mierze rację. Po decyzji prezydenta sprawa CSS-u została ostatecznie rozwiązana.

J.Roginela

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Liked: 5
    • http://forum.szybowce.com/register/
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 23, 2017, 20:33 »
Pan RB który boi się podpisać pod swoją wypowiedzią jest tego samego pokroju co pan H. i C. - czyli 0 i tchórz. Nie jestem kolegą jak to Pan nazwał" Pana Jacusia" i z cała pewnością nie on to spowodował że dostałem to stanowisko. Jeżeli nie ma Pan wiedzy to niech Pan nie bredzi głupot . Widzę też że jest Pan mocny w pyskowaniu ale anonimowym. Podpisz się  imieniem i nazwiskiem jak jesteś taki mądry i odważny!!!
                          Bez poważania   
                               Jerzy Roginela
                                     
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2017, 20:40 wysłana przez J.Roginela »

RB

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Liked: 146
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 23, 2017, 20:44 »
Pan RB który boi się podpisać pod swoją wypowiedzią jest tego samego pokroju co pan H. i C. - czyli 0 i tchórz. Nie jestem kolegą jak to Pan nazwał" Pana Jacusia" i z cała pewnością nie on to spowodował że dostałem to stanowisko. Jeżeli nie ma Pan wiedzy to niech Pan nie bredzi głupot . Widzę też że jest Pan mocny w pyskowaniu ale anonimowym. Podpisz się  imieniem i nazwiskiem jak jesteś taki mądry i odważny!!!
                          Bez poważania   
                               Jerzy Roginela
                                     

Panie majorze...

m..m

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 185
  • Liked: 109
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 23, 2017, 21:07 »
Pan RB który boi się podpisać pod swoją wypowiedzią jest tego samego pokroju co pan H. i C. - czyli 0 i tchórz.                                     

Wystarczy kliknąć w inicjały i otworzyć profil Ryszarda, w którym przedstawia się pełnym imieniem, nazwiskiem i przynależnością klubową. Zarzucanie mu tchórzostwa i chowania się za anonimową maską, to zwykła podłość!

M..M

P.S.
Jakby co, to moje imię i nazwisko znajduje się w automatycznej stopce, a profilu też nie szyfrowałem!
Pozdrawiam
Michał Grzelak

J.Roginela

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Liked: 5
    • http://forum.szybowce.com/register/
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 23, 2017, 21:26 »
Jestem zdania i podtrzymuję moją wypowiedź iż pod każdą wypowiedzią należy się podpisać. Takie są ogólnie przyjęte obyczaje i zasady. Teraz po rozszyfrowaniu inicjałów RB rozumiem Pańską  zajadłość  i dalsze kłamstwa podawane publicznie przez Pana  (dotyczące mojego wyboru czy też jak Pan to  nazwał wsadzenia na stanowisko Prezesa przez "Pana Jacusia").  Jeden wyrok Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze za publiczne bredzenie głupot już Pan ma - prawomocny o ile wiem. Niech Pan uważa w swoich wypowiedziach bo może mieć Pan kolejny- tym razem będzie to już recydywa.
                                    Jerzy Roginela

boruh.com.pl

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 151
  • Liked: 101
  • latać, nie s....
    • http://www.boruh.com.pl
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 23, 2017, 21:40 »
ja jestem zdania , że każde forum ma swoją instrukcję obsługi ... warto się z nią zapoznać zanim zacznie się kogoś oskarżać o "anonimowość" tchórzostwo itp ....

naprawdę nie po to po lewej stronie jest nick który rozwija profil użytkownika, by się podpisywać i stawiać pieczątki ....

podpowiem, że tutaj jest pełna "książka telefoniczna"
http://forum.szybowce.com/mlist/

Marian

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
  • Liked: 69
    • Galeria Mariana
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 23, 2017, 23:34 »
Jestem zdania i podtrzymuję moją wypowiedź iż pod każdą wypowiedzią należy się podpisać. Takie są ogólnie przyjęte obyczaje i zasady. Teraz po rozszyfrowaniu inicjałów RB rozumiem Pańską  zajadłość  i dalsze kłamstwa podawane publicznie przez Pana  (dotyczące mojego wyboru czy też jak Pan to  nazwał wsadzenia na stanowisko Prezesa przez "Pana Jacusia").  Jeden wyrok Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze za publiczne bredzenie głupot już Pan ma - prawomocny o ile wiem. Niech Pan uważa w swoich wypowiedziach bo może mieć Pan kolejny- tym razem będzie to już recydywa.
                                    Jerzy Roginela
Szkoda cytwowania..

J.Roginela

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Liked: 5
    • http://forum.szybowce.com/register/
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 24, 2017, 00:01 »
A boruch to dlaczego ukrywa swoje personalia? siedziałeś za coś bardzo wstydliwego  ?
                                      J. Roginela

PG

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Liked: 107
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 24, 2017, 00:43 »
Przepraszam, czy Pan ma trudności z obsługą wyszukiwarki internetowej?

http://boruh.com.pl/

J.Roginela

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Liked: 5
    • http://forum.szybowce.com/register/
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 24, 2017, 01:01 »
To Pan ma problemy z podpisaniem się. Ja nie mam problemów z obsługą wyszukiwarki - nie zamierzam tracić czasu na wyszukiwanie kogoś kto nie umie lub nie chce się podpisać i nie mam z tego powodu  dla niego szacunku. Mnie uczono dobrych zwyczajów w szkole oficerskiej , Akademii Obrony i jeszcze kilku innych uczelniach. a Pana gdzie? Widać takie to nowe zwyczaje(nie mam pojęcia skąd wzięte) że zamiast podpisu podaje się adresy internetowe. Na życzeniach świątecznych też Pan tak się podpisuje Panie boruch czy jak tam Panu  Panie  htp  czy www..?
                                                                                                         J. Roginela

PG

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Liked: 107
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 24, 2017, 01:10 »
Zdaje się, że "boruh".

m..m

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 185
  • Liked: 109
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 24, 2017, 02:11 »
Mnie uczono dobrych zwyczajów w szkole oficerskiej , Akademii Obrony i jeszcze kilku innych uczelniach.

Uczono, ale jak widać nie nauczono. Chyba, że za wzorzec owych "dobrych manier" przyjmiemy zachowanie korpusu oficerskiego  Крассной Армии.
Pozdrawiam
Michał Grzelak

boruh.com.pl

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 151
  • Liked: 101
  • latać, nie s....
    • http://www.boruh.com.pl
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 24, 2017, 07:43 »
Cytuj
Mnie uczono dobrych zwyczajów w szkole oficerskiej , Akademii Obrony i jeszcze kilku innych uczelniach. a Pana gdzie? Widać takie to nowe zwyczaje(nie mam pojęcia skąd wzięte) że zamiast podpisu podaje się adresy internetowe. Na życzeniach świątecznych też Pan tak się podpisuje Panie boruch czy jak tam Panu  Panie  htp  czy www..?

Panie majorze pan wybaczy......
w wojsku nie byłem , to i maniery po (brzydkie słowo)......

napisałbym Tomasz Borowiak , ale wtedy 90% użytkowników nie wiedziałoby kto jest autorem.

A fakty są takie, że w internecie poda się adresy internetowe.
Pan wybaczy , rozumiem że uczono pana w poważnych szkołach.... ale chyba pominięto tam naukę netykiety
https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

a w niej stoi :
"...
w dyskusjach, zwłaszcza w Usenecie i na forach internetowych zwracamy się po nicku lub imieniu jeśli rozmówca wyraża na to zgodę. Nigdy samym nazwiskiem. Nie należy się obrażać, jeśli ktoś zwraca się do nas „per ty”, a nie w formie grzecznościowej, i nie należy się obawiać używania takiej bezpośredniej formy.
---"


No ale co ja tam wiem ....
w wojsku nie byłem.....
AON nie skończyłem......

z wyrazami szacunku nadal Boruh :D