Forum.Szybowce.Com

Gość

Autor Wątek: Ankiety z zawodów szybowcowych 2017  (Przeczytany 2791 razy)

PiotrC

• Zaawansowany użytkownik
  • Liked: 105
Odp: Ankiety z zawodów szybowcowych 2017
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 04, 2017, 18:36 »
Zapraszamy w przyszłym roku na stałe już  Regionalne Zawody Szybowcowe  klub A i B  im. Szczepana Grzeszczyka w Lisich Kątach  w stałym terminie jak zwykle przełom  lipca i sierpnia tj. 28.07-05.08.2018.
Z informacji od Komisji Szybowcowej mam podane w Grudziądzu RZS Klub B w terminie majowym http://zawodyszybowcowe.info.pl/ . Czy wakacyjne zawody to zamiennik, czy kolejne RZSy?

W terminie majowym proponowaliśmy zorganizowanie SMPC a pod warunkiem przyznania mistrzostw  dodatkowo chcieliśmy zorganizować RZS club B. Opisaliśmy to dokładnie w zgłoszeniu ale KS wpisała je mimo to,że SMPC poszły do Leszna.
Proszę wykreslić te majowe RZS club B
Pozostajemy tylko i wyłącznie przy stałych ,corocznych rozgrywanych  zawsze w tym samym terminie  RZS Club A i B  tj 28.07-05.08.2018 im. Szczepana Grzeszczyka Lisie Katy.
Pozdrawiam PiotrC
Aeroklub Nadwiślański

andrzej

• Liked: 84
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 04, 2017, 21:00 »
To szkoda .
Miałem nadzieję na RZS y w maju w Lisich.
Zawody w Lisich to extraklasa!
Proszę , przemyślcie to jeszcze raz , jestem przekonany że cieszyłyby się powodzeniem.
andrzej

Olek

• Aktywny użytkownik
  • Liked: 15
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 04, 2017, 21:06 »
Popieram !!!
RZS'y w maju w Lisich, to jest to ;-)

A.J.

Horny

• Użytkownik
  • **
  • Liked: 23
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 04, 2017, 22:14 »
Popieram !!!
RZS'y w maju w Lisich, to jest to ;-)

Tak mówi każdy więc powiedzcie to Szanownej KS, która najwyraźniej ma inne zdanie.

PiotrC

« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 04, 2017, 22:50 »
Zapraszamy w przyszłym roku na stałe już  Regionalne Zawody Szybowcowe  klub A i B  im. Szczepana Grzeszczyka w Lisich Kątach  w stałym terminie jak zwykle przełom  lipca i sierpnia tj. 28.07-05.08.2018.
Z informacji od Komisji Szybowcowej mam podane w Grudziądzu RZS Klub B w terminie majowym http://zawodyszybowcowe.info.pl/ . Czy wakacyjne zawody to zamiennik, czy kolejne RZSy?

Warto by było w tej pięknej tabeli podać też cenę za hole ,nie tylko wpisowe ,bylby pełny obraz  :)
Pozdrawiam PiotrC
Aeroklub Nadwiślański

PiotrC

« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 04, 2017, 22:58 »
To szkoda .
Miałem nadzieję na RZS y w maju w Lisich.
Zawody w Lisich to extraklasa!
Proszę , przemyślcie to jeszcze raz , jestem przekonany że cieszyłyby się powodzeniem.

Andrzej , nie wystarczy robić dobre zawody w Polsce , liczą sie jeszcze inne  aspekty.Potem się dziwić ,że cała śmietanka wraz z poławą KS woli jechać do Prievidzy niż na SMP i mieszają z terminami w Polsce  ;)
Potwierdzam ,że druga połowa maja to najleprzy termin ale na SMPC.
Pozdrawiam PiotrC
Aeroklub Nadwiślański