Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Condor Soaring v.2  (Przeczytany 4341 razy)

UX

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Liked: 29
Condor Soaring v.2
« dnia: Marzec 02, 2018, 12:56 »
Jak wiadomo, ukazała się dłuuugo oczekiwana wersja 2 symulatora Condor Soaring.
Ja nie miałem jeszcze czasu podłączyć wszystkich peryferiów żeby polatać. Pobawiłęm się chwilę z ustawieniami grafiki i obejrzałem kilka lekcji, żeby porównać grafikę z poprzednią wersją Condor-a.
Prosiłbym więc o jakieś wrażenia i oceny ze strony tych, którzy juz latali nowym Condor-em.

PUPI

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Liked: 0
Odp: Condor Soaring v.2
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2018, 22:47 »
Poza kilkoma graficznymi zmianami wszystko po staremu jak w C1, łącznie z błędami (jest też kilka nowych :)), nawet te same "blue screeny" zostały, tyle że w C2 zdarzają się częściej. LOL.  Jak nie lubisz być okradany z pieniędzy to nie kupuj. Francuzi w swej ignorancji przechodzą sami siebie, nawet nie przyjmują zgłoszeń o błędach, tylko piszą na internetach ochy i achy jaki to "nowy" Condor jest świetny, a głównym argumentem "zmian" jest wsparcie DX11 :)
Jeden patch już jest, ale znając historie C1 to będziemy czekać jeszcze długo na kolejne, które i tak nie wyeliminują wszystkich bugów.

UX

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Liked: 29
Odp: Condor Soaring v.2
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2018, 07:30 »
Pieniądze już wydałem, więc ostrzeżenie spóźnione :)
Zmiany w grafice to nie wszystko, bo przecież miał być ulepszony model pogody, bardziej realistyczna termika itp. Te nowe rzeczy są zresztą w ustawieniach więc niewątpliwie zostały wprowadzone. Chciałem się dowiedzieć jak to działa w praktyce zanim będę miał czas sam wypróbować. Rozumiem, że nie dostrzegasz specjalnej różnicy?

P.S. Twórcami Condor-a nie są przecież Francuzi. Głównym programistą jest Słoweniec, a pomaga mu dwóch Anglików i Czech. Z forum wynika, że zgłoszenia o błędach nie są ignorowane. Czy i jak szybko będą się ukazywać poprawki to zobaczymy. Fakt, że ukazał się już pierwszy patch to raczej plus a nie minus.

PUPI

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Liked: 0
Odp: Condor Soaring v.2
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2018, 22:37 »
Czyli jak widać sam już sobie odpowiedziałeś na pytania ;)