Forum.Szybowce.Com

Gość

Autor Wątek: Loty warunkowe  (Przeczytany 4047 razy)

Wiki

• Aktywny użytkownik
  • Liked: 14
Odp: Loty warunkowe
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2018, 12:15 »
Kupkę formularzy to ja mam już w domu. Nawet nie wysyłam do AP, bo z czystego lenistwa nie będzie mi się chciało znów tego wypełniać w razie zagubienia...

Gdyby w jakiś realny sposób dało się to odkorkować, to również służę pomocą i moim skromnym wolnym czasem.
Wiki

andrzej

• Zaawansowany użytkownik
  • Liked: 84
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 11, 2018, 11:33 »

Chciałbym mieć swoje diamenty "zarejestrowane", i tak prosta rzecz  a raczej jej brak  jest kolejną ułomnością AP która jest bardzo irytująca.
andrzej

Andrzej Czop

• Eksperci KS
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Liked: 195
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 12, 2018, 01:02 »
Proponuję wysyłać skany zgłoszeń wraz z załącznikami na maila loty.warunkowe@szybowce.pl - ten mail ciągle działa i jest gwarancja że dokumenty nie zaginą, czego nie można powiedzieć o papierze wysyłanym do AP. Kilka zgłoszeń wysłanych do AP tradycyjną pocztą do dzisiaj pozostało nie odnalezione. Oryginały najlepiej zachować w swoim własnym / komisarza archiwum.

Łyku

• Użytkownik
  • **
  • Liked: 30
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 21, 2018, 11:01 »
Taką informację otrzymałem w styczniu:
"Z uwagi na dostosowywanie obecnie regulacji wewnętrznych Aeroklubu Polskiego do zmian wynikających z dostosowywania polskiego prawa do przepisów UE i wdrażania wymagań RODO, na chwilę obecną wyrażamy wątpliwość co do możliwości przekazania danych osobowych osobie(firmie) zewnętrznej. Po zakończeniu procesu wdrażania, ZAP podejmie decyzję co możliwości zawarcia przedmiotowej umowy."

Cześć,

wg. ustawy, AP. już powinno wdrożyć wymagania RODO.  Może jest szansa "szturchnąć" AP w tej kwestii ?

Pozdrawiam, Łyku

Wojtuś

• Aktywny użytkownik
  • Liked: 20
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 21, 2018, 11:59 »
Ja już szturchałem - bez odpowiedzi. Zapraszam innych do szturchania.

Wiki

• Aktywny użytkownik
  • Liked: 14
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 01, 2018, 08:25 »
Ja pod koniec czerwca wysłałam pismo tradycyjną drogą do AP z prośbą o zrobienie czegokolwiek w tej sprawie. Cisza do tej pory...
Wiki