Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: LXNAV POLSKA NEWSLETTER - PAŹDZIERNIK  (Przeczytany 581 razy)

PRE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Liked: 18
  • LXNAV Polska
    • LXNAV Polska
LXNAV POLSKA NEWSLETTER - PAŹDZIERNIK
« dnia: Wrzesień 27, 2017, 19:11 »
Witajcie  8)

Ogromnie miło mi poinformować, iż od października 2017 LXNAV Polska jest oficjalnym przedstawicielem firmy "Jaxida Cover Uli Schwenk" na Polskę. Jaxida Covers to bezapelacyjnie najlepsze pokrowce na Świecie. Obok pokrowców Novak Covers jest to drugi producent pokrowców w asortymencie sklepu. Jaxida Covers i Novak Covers doskonale zaspokajają zapotrzebowanie we wszystkich segmentach. Przypominam, iż cena Novaków zaczyna się od 499 Euro netto. Już w chwili obecnej posiadam foldery informacyjne oraz próbki produktów Jaxidy. Więcej informacji ukaże się na stronie www.lxnav.pl na początku października.


Ruszyła sprzedaż transpondera KTX2! Cena w LXNAV Polska to 1499 Euro Netto. Większe rabaty dla stałych klientów lub przy zamówieniach wiązanych. Upust również możliwy przy zamówieniu 5 sztuk na jednej fakturze. W 2016 roku firma Dittel została przejęta przez firmę  TQ SYSTEMS  jednocześnie dając nową jakość produktom Dittel, zapewniając doskonały serwis i helpdesk.
INSTRUKCJA KTX2


Dużą popularnością cieszą się radia KRT2. Cena w LXNAV Polska to 1111 Euro Brutto. Zniżki dla stałych klientów, przy zamówieniach łączonych lub przy fakturach na minimum 5 lub 10 sztuk. Tak jak już wspominałem w 2016 roku Dittel został przejęty przez TQ zyskując na jakości. W obiegu wciąż są radiostacje z bardzo starymi numerami produkcyjnymi (dealerzy zagraniczni by móc konkurować ceną musieli nabywać radia nawet po kilkadziesiąt, kilkaset sztuk które wciąż są sprzedawane. Radiostacje z LXNAV pochodzą prosto z TQ Systems lub od zaufanego, sprawdzonego dystrybutora. Dlaczego kupować w LXNAV? Polska Faktura VAT, pieniądze zosają Polsce, dobra cena, dobry kontakt, możliwość załatwienia darmowych przesyłek oraz wiele innych korzyści dla klientów których nie chcę komunikować publicznie (bez głupich skojarzeń :) ) Na zamówienie mogę przygotować wtyczki, instalacje na certyfikowanym kablu. Producent dostarcza również adaptery do innych już istniejących instalacji, więc KRT2 może działać na zasadzie Plug-and-Play. info@lxnav.pl


Idąc za namową zaprzyjaźnionego dealera ze Szwecji wkrótce w asortymencie sklepu znajdą się spadochrony firmy Buchsein. Firma ta wpasuje się filozofię LXNAV czyli współpracę tylko z wybranymi, sprawdzonymi markami. Spadochron ten jest doskonałym rozwiązaniem dla pilotów mających problem z ilością miejsca w szybowcu :)


Nie tak dawno Perlan 2 pobił wysokościowy rekord wszech czasów. Całemu przedsięwzięciu oprawę meteorologiczna zapewnia SkySight! Kliknij TUTAJ i sprawdź warunki falowe. Czas na Twój osobisty rekord :)


Od 11.09.207 LXNAV Polska zmieniło swoją siedzibę. Od teraz adresem na który zarejestrowana jest firma oraz adresem korespondencyjnym jest: 61-252 Poznań, ul. Morzyczańska 3a/45. Zrezygnowałem z usług DPD Polska na rzecz DHL dla przesyłek krajowych oraz UPS dla przesyłek miedzynarodowych. Dzięki temu sam proces dostawy powinien przyśpieszyć i zyskać na jakości.
Pozdrawiam i życzę diamentowej jesieni :)

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2017, 19:26 wysłana przez PRE »
"Trzeba młotka wytrwałości, by wbić gwóźdź do sukcesu!"

Autoryzowany dealer w Polsce:
LXNAV, Naviter, SoaringXX, Jaxida Covers, Novak Wingcovers, SkySight.io
Radiostacje 8,33 kHz

www.lxnav.pl // info@lxnav.pl // 508 396 803
www.facebook.com/lxnavpolska