Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Relacja z SGP 2018 Chile na zywo z Google Earth?  (Przeczytany 1671 razy)

dgotlib

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Liked: 0
Relacja z SGP 2018 Chile na zywo z Google Earth?
« dnia: Styczeń 12, 2018, 19:56 »
Czy ktoś orientuje się, czy tak jak w czasie SGP w Chile w 2010 będzie gdzieś prowadzona relacja na żywo z użyciem Google Earth?
Być może były inne zawody tak transmitowane, ale ja obserwowałem je tylko wtedy i naprawdę było to dobrze zrobione.
Dobrze się mając takie narzędzie kibicuje.

Pozdrawiam
Darek

trzesnk

  • Reforma AP
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 161
  • Liked: 135
Odp: Relacja z SGP 2018 Chile na zywo z Google Earth?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2018, 10:31 »
Sebastian i Łukasz uczestniczyli na początku stycznia w zawodach otwartych o mistrzostwo Chile i potraktowali je jako trening. Sebastian wygrał je. Była transmisja on-line, ale słaba. Mam nadzieję, źe na Grand Prix organizatorzy się poprawią. Adresy internetowe gdzie można oglądać transmisje online podaje Tomek na stronie Sebastiana. Tam też można przeczytać o dramatycznej historii jaką zgotowali mu organizatorzy. Po wyjęciu szybowców z kontenerów szybowce czekały na zawodników przykryte czarną siatką. Zobaczcie jaki efekt ten nieprzemyślany krok miał na powierzchnię skrzydeł JSa, który był na samej górze. Sebastian miał "trochę" roboty, ale jak widać szybowiec wyprowadził. Warto przeczytać ku przestrodze. I jak zwykle piękne zdjęcia i dobre teksty.
Krzysiek.