Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: SMP Open - Stalowa Wola 2015  (Przeczytany 17413 razy)

henryk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Liked: 22
Odp: SMP Open - Stalowa Wola 2015
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 20, 2015, 21:02 »
 
 http://www.galeria.zawody2015.aeroklubstalowowolski.pl/

-dlaczego STEMME jest tak malo widoczny?

boruh

  • Gość
Odp: SMP Open - Stalowa Wola 2015
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 20, 2015, 21:45 »
bo pilot mało fotogeniczny :)

(sorki danczo)

madaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Liked: 25
Odp: SMP Open - Stalowa Wola 2015
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 20, 2015, 21:51 »
Zachęcam również zawodników w SMP Open do dokonywania wpłaty wpisowego, co pozwoli nam oszacować ilu zawodników w tej klasie możemy się spodziewać. Na chwilę obecną z 33 zgłoszonych zawodników wpisowe opłaciło 25.

A ja odradzam wpłatę wpisowego. Na wszelkie zawody gdzie nie ma widoku na 50 osób - czyli na wszystkie oprócz KZS i SMP Klub A i Std.
Dlaczego? Jak nie wpłacisz i przyjedziesz - to i tak Ciebie przyjmą - bo 500 PLN jest do zyskania.
A jak wpłacisz i nie możesz przyjechać - to stracisz te 500 PLN. Tutaj można było się rozmyślić do 20.04 przy terminie wpłaty 31.03.

Wg mnie doszło do przegięcia w 2-gą stronę - jak wpłacisz z góry aby nie wnikać i być OK to możesz po tyłku oberwać. Tak jak ja - wpłaciłem jako pierwszy 09.03. Nie doczytałem przysłowiowego "drobnego druczku" i jestem ugotowany.

Pochwalam w całej rozciągłości - z pewnością wpłynie na dalszy wzrost liczby aeroklubów walczących o prawo organizacji zawodów szybowcowych... Najlepiej, jak organizator wszystko przygotuje, a w dniu rejestracji dowie się, czy ktoś raczy go odwiedzić... Jakoś "drobne druki" w Prievidzy nikogo nie odstraszają. Poza tym uważnie przejrzałem Pismo Organizacyjne i wydaje mi się, że akurat w naszych dokumentach czcionka jest wszędzie w tym samym rozmiarze...

Na privie mogę dopowiedzieć coś więcej...

W Cz-wie mieliśmy zgłoszonych ponad 70 zawodników z czego nie przyjechało prawie 30 zawodników (głównie ci którzy nie zapłacili) bo postraszyli w telewizorni pogodą...
Rewelacja nic tylko organizować zawody a potem się dowiadujesz że holówek masz za dużo a zapłaciłeś za przylot itd...

Na szczęście pogoda dopisała ale następnym razem termin wpisowego będzie bardziej odległy a po terminie wpisowe droższe.

Pozdrawiam
Robert

Dino

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Liked: 252
Odp: SMP Open - Stalowa Wola 2015
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 20, 2015, 23:31 »
bo pilot mało fotogeniczny :)
(sorki danczo)
Danczo fotogeniczny, tylko Stemme za szybkie dla fotografa...

pozdr
Dino