Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Zagadka: blisko 1000 lotów i 7 os. podstawówki w marcu - gdzie to jest możliwe ?  (Przeczytany 4097 razy)

R2

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Liked: 22
Otóż śpieszę się pochwalić, że w Warszawie, tak, tak... nie pomyliłem się :-) a dokładnie w Aeroklubie Warszawskim na EPBC...
Do dzisiaj w marcu wykonaliśmy łącznie 953 loty łącznie oraz 7 osób zakończyło szkolenie podstawowe za naszą nową wyciągarką :-) Dodatkowy fakt do radości to rekord trwania szkolenia - 8 dni od A do Zet ;-)

Kilku kolegów z prywatnym sprzętem miało okazję przekonać się jak to obecnie wygląda w AW organizacja, latanie i atmosfera :-) W ostatnią niedzielę do tego grona dołączył Bogdan Dorożko więc może ocenić jak było :-)

SERDECZNIE zapraszamy wszystkich mieszkających w Wawie, jej okolicach i nie tylko na loty z EPBC. Naprawdę u nas się lata, lata i lata... i tak będzie przez cały czas. Każdy może spróbować... Naprawdę warto ;-)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2015, 12:55 wysłana przez R2 »

Bogdan Dorozko

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Liked: 77
Odp: Zagadka: blisko 1000 lotów i 7 osób wyszkolonych podst.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2015, 12:40 »
Potwierdzam, EPCB odczarowane. Zawsze było to dla mnie lotnisko ostatniego wyboru, ze względu na kwestie ruchowe i organizacyjne. W niedzielę przyjechałem, zmontowałem się i po wgraniu pliku ze strefami i instruktażu na ziemi wystartowałem. Organizacja wzorowa, wszyscy uprzejmi, super holówka, a ruchowo do ogarnięcia. Myślę, że będę częściej korzystał z gościnności Aeroklubu.

Marian

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
  • Liked: 69
    • Galeria Mariana
No to u nas w Stalowej "tylko" 500 lotów, ok. 60 h (w tym rekord 4,14h), szkolenia podstawowe, kurs instruktorski i kontynuacja wcześniejszych szkoleń w toku...

RB

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Liked: 146
Jakieś 13 lat temu pojechałem na lotnisko EPBC, popatrzyli na mnie z wyraźną niechęcią, dowiedziałem się że w razie czego będę na szarym końcu i że nie mają głowy do "obcych" i więcej się tam nie pojawiłem. Teraz - zupełnie inna atmosfera; ruch, co chwilę start, nikt nikomu nie robi łaski, ludzie gromadnie kopią ogródek -  Robert Ryng działa. Fakt - w tydzień wyszkolili ludzi do pierwszego samodzielnego.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2015, 14:01 wysłana przez RB »

JJay

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 159
  • Liked: 21
    • Aeroklub Orląt
Ja miałem okazję też oderwać się od ziemi na Babicach przy okazji KTP całkiem niedawno, wszystko sprawnie i atmosfera na starcie też ok i merolem sobie po trawie trochę pojeździłem :-)

Mariusz Konecki

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Liked: 11
Odp: Zagadka: blisko 1000 lotów i 7 os. podstawówki w marcu........
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2015, 21:16 »
Ryniu...musi, że się zmieniłeś (zestarzałeś???)...są przecież takie miejsca, gdzie nie bardzo Ciebie i Twoje pomysły...a zresztą - to już prehistoria...powodzenia. Ja tez kiedyś przyjadę ze swoim...a może przylecę...???

;) ;) ;)
Mariusz

Szumi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Liked: 2
Respect!!!

Spacelord

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Liked: 1
Niech Poznań bierze przykład...

R2

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Liked: 22
wiem że dzisiaj jest prima aprilis, ale przeczytajcie sami:

http://www.aeroklub.waw.pl/sekcje/szybowcowa/blog/

kk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Liked: 141
Super sprawa. Najbardziej mi się spodobało: "Myśli w drodze na lotnisko. Dusza zdeponowana w hangarze."
Ktoś połknął bakcyla. Swoją drogą, skoro tak wszyscy chwalą odmianę, to chyba się trzeba w końcu wybrać na Babice. Trochę tak głupio się po Polsce tułać, jak lotnisko pod domem.
KARKONOSKIE STOWARZYSZENIE SZYBOWCOWE-Latajcie!Reszta jest niczym.
Dołącz do Nas---

R2

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Liked: 22
Kuba... czekamy ;-)

kk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Liked: 141
Tylko te doloty... trochę śmieszno, trochę straszno.
Ale na windę się wybiorę :)
KARKONOSKIE STOWARZYSZENIE SZYBOWCOWE-Latajcie!Reszta jest niczym.
Dołącz do Nas---