Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Wybory Komisji Specjalnościowych AP  (Przeczytany 5131 razy)

Bohdan Wlostowski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Liked: 4
Wybory Komisji Specjalnościowych AP
« dnia: Wrzesień 11, 2013, 12:13 »
Szanowni Państwo,

Aeroklub Polski w 2013 roku po serii spotkań z komisjami specjalnościowymi, uchwalił nowy regulamin funkcjonowania tych kluczowych w naszej działalności organów doradczych. Regulamin ten min., poza modyfikacją kompetencji, skróceniem kadencji do dwóch lat, określa zupełnie nowatorską procedurę wyboru Komisji Specjalnościowych.

Wybór nowych komisji jest kluczowym procesem AP i ma bardzo duże znaczenie dla poziomu przyszłego funkcjonowania polskiego sportu lotniczego. Sukces w tym obszarze w dużym stopniu zależy od aktywności wszystkich członków naszej organizacji.

Dlatego gorąco zachęcam do zapoznania się z procedurą wyboru opisaną na blogu AP: http://www.aeroklub-polski.pl/blog-ap/wybory-komisji-specjalnosciowych-ap/. Jednocześnie informuję, iż na witrynie internetowej Aeroklubu Polskiego została umieszczona specjalna zakładka, w której publikowane będą wszelkie informacje związane z wyborem nowych Komisji. Równolegle, jako osoba odpowiedzialna za proces wyboru, pozwolę sobie na dystrybucję do Państwa informacji opisujących proces wyborów na bieżąco.

Gorąco zachęcam do udziału w wyborach. Od przyszłego kształtu Komisji Specjalnościowych AP, wprost zależeć będzie rozwój polskiego sportu lotniczego.

Z lotniczym pozdrowieniem

Bohdan Włostowski
Sekretarz Generalny
Aeroklubu Polskiego