Seminarium dla FI(S) w EPRU_2025

Zaczęty przez Roman Kata, Luty 18, 2025, 17:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Roman Kata

Cześć,
mamy jeszcze miejsca na seminarium odświeżające dla instruktorów szybowcowych, które jako DTO Aeroklub Częstochowski organizujemy w dwóch terminach do wyboru: w sobotę 22 lutego albo 08 marca na lotnisku w Rudnikach.
Seminarium jest obowiązkowe do zaliczenia przez FI(S) przynajmniej raz na trzy lata.
Dla zainteresowanych szczegóły na naszej stronie pod linkiem:
https://aeroklub-czestochowa.org.pl/szybowcowe-seminarium-instruktorskie-2025-r/

Roman Kata

Zmiana terminu seminarium z soboty na niedzielę 9 marca i godzina rozpoczęcia 10-ta. Mamy jeszcze miejsca, następne będziemy planować dopiero za rok.