Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Reforma CSS cd...  (Przeczytany 37492 razy)

mdoskocz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Liked: 11
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 27, 2017, 18:55 »
Świetna twarz "dobrej zmiany"  :)

przemek łośko

  • Reforma AP
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 289
  • Liked: 113
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 27, 2017, 19:00 »
To już znasz zmianę?

boruh.com.pl

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 151
  • Liked: 101
  • latać, nie s....
    • http://www.boruh.com.pl
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 27, 2017, 19:10 »
cóż obawiam się, że prezes Skalik działa w AP znacznie dłużej niż pan , sądząc po pana toku rozumowania, ma on większe zasługi ......
Więc co Pan zrobił ? dostał pan robotę w CSS a teraz nasyła PIP bo wiszą Panu pieniądze ??

no tutaj pełna zgoda (też bym tak uczynił )

Otóż byłem członkiem KR AP (w czasach gdy to tego jeszcze był wymagany wyciąg z KRSu ) i patrząc na kwity jakie dostawałem , doszedłem do jedynego słusznego wniosku -  CZAS spierd..... co uczniłem.

I naprawdę, tylko grono znajomych wie jak się nazywam. choć zwyczajowo nie mówi do mnie po imieniu czy też nazwisu, podobnie jak do korala czy też izydora (przepraszam że przytaczam)

ps.
Rozumiem , że idzie Pan na Wojnę z AP . Nawet tą wojnę popieram, wszak walczy pan o swoje pieniądze. Ale czy nasyłanie PIPu na CSS do działanie na rzecz AP ...... hmmmm tu bym polemizował. Wszak finalnie zapłacą za to wszyscy członkowie AP

Więc moim zdaniem, jedyna opcja to zaoranie tego tworu , co finalnie wyjdzie na dobre wszystkim razem i każdemu z osobna .

 

 

 

« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2017, 19:15 wysłana przez boruh.com.pl »

boruh.com.pl

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 151
  • Liked: 101
  • latać, nie s....
    • http://www.boruh.com.pl
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 27, 2017, 19:12 »
cóż obawiam się, że prezes Skalik działa w AP znacznie dłużej niż pan , sądząc po pana toku rozumowania, ma on większe zasługi ......
Więc co Pan zrobił ? dostał pan robotę w CSS a teraz nasyła PIP bo wiszą Panu pieniądze ??

no tutaj pełna zgoda (też bym tak uczynił )

Otóż byłem członkiem KR AP (w czasach gdy to tego jeszcze był wymagany wyciąg z KRSu ) i patrząc na kwity jakie dostawałem , doszedłem do jedynego słusznego wniosku -  CZAS spierd..... co uczniłem.

I naprawdę, tylko grono znajomych wie jak się nazywam. choć zwyczajowo nie mówi do mnie po imieniu czy też nazwisu, podobnie jak do korala czy też izydora (przepraszam że przytaczam)

ps.
Rozumiem , że idzie Pan na Wojnę z AP . Nawet tą wojnę popieram, wszak walczy pan o swoje pieniądze. Ale czy nasyłanie PIPu na CSS do działanie na rzecz AP ...... hmmmm tu bym polemizował. Gdyż zapłacą za to szeregowi członkowie owego stowarzyszenia.

Marian

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
  • Liked: 69
    • Galeria Mariana
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 27, 2017, 19:19 »
"Człowieku !!!!!! - co zrobiłeś dla organizacji AEROKLUB POLSKI !!!. (...) ZAMILCZ I NIE PRZESZKADZAJ ROBIĆ PORZĄDKU- TWOJE WPISY SĄ TAK WIARYGODNE I MAJA TAKĄ WARTOŚĆ CO NAPISY NA ŚCIANACH W PUBLICZNEJ  WC!!!!! J. Roginela"

Boruh - mam nadzieję, że jeszcze nie zakładasz sobie pętli na szyję i nie patrzysz tęsknym wzrokiem na dym wydobywający się z rury wydechowej ... 😱

Chociaż ja po czymś  takim przemyślalbym głęboko całe swoje dotychczasowe życie, a zwłaszcza lotnicze... 🙃

boruh.com.pl

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 151
  • Liked: 101
  • latać, nie s....
    • http://www.boruh.com.pl
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 27, 2017, 19:37 »
Cytuj
Boruh - mam nadzieję, że jeszcze nie zakładasz sobie pętli na szyję i nie patrzysz tęsknym wzrokiem na dym wydobywający się z rury wydechowej ... 😱

Chociaż ja po czymś  takim przemyślalbym głęboko całe swoje dotychczasowe życie, a zwłaszcza lotnicze... 🙃

Marian, ja zwyczajnie sam nie wiem , co myśleć. Z jednej strony obrzydzeniem napawa mnie myśl , że w AP taki syf

z drugiej strony zwyczajnie nie rozumiem , jak zastosować w praktyce retorykę pana Rogineli do realiów kierowania ośrodkiem lotniczym :D i podejścia do klienta ......

uchowaj boże, ale może rada szkoły miała rację odwołując ze stanowiska ??

Ale te dywagacje to pewnie efekt tego , że doktorem nie jestem, szkół zacnych nie kończyłem, a i munduru nie dane mi było nosić.

« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2017, 19:52 wysłana przez boruh.com.pl »

Dino

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Liked: 252
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 27, 2017, 19:43 »
I tak właśnie jest!!! . Panie Boruh - ukrywa się Pan pod   pod linkami i nikami i nie wiadomo czym jeszcze - naprawdę tylko grono znajomych wie jak się Pan nazywa.  Człowieku !!!!!! - co zrobiłeś dla organizacji AEROKLUB POLSKI !!!. Od kiedy w niej działasz? Ja od 1978 roku. Czy złożyłeś jakiekolwiek  zawiadomienie o  nieprawidłowościach o których jak widać masz blade pojęcie i podejmujesz głupią dyskusję? Ja złożyłem ich kilka. WIEC JAK NIE CHCESZ POMÓC - TO NIE PRZESZKADZAJ .ZAMILCZ I NIE PRZESZKADZAJ ROBIĆ PORZĄDKU- TWOJE WPISY SĄ TAK WIARYGODNE I MAJA TAKĄ WARTOŚĆ CO NAPISY NA ŚCIANACH W PUBLICZNEJ  WC !!!
                                                                     J. Roginela
Szanowny Panie,
(pozwole sobibie na takie spoufalanie sie)

Kilka gozin temu zastanawialem sie, jak Panu odpowiedziec.
Jak dac do zrozumienia, ze srodowisko popiera Panskie czyny, zawiadomienia´do prokuratura czy innych organow.
Ze pytania o "dodatkowe wynagrodzenie" nie jest osobistym przytykiem a tylko troska o dzialania wokol CSS.

Jeszcze kilka godzin temu mial Pan moje 100% poparcie swoich dzialan.
Jestem w stanie zrozumiec brak netykiety, probrematyczne wypowiedzi... ale juz nie daje rady...

Szanowny Panie Roginiela,
ja i zapewne wiekszosc uzytkownikow tego forum, wielu czlonkow AP docenia Panskie starania o przejrzystosc AP.
Ale bagno juz pochlonelo wszelkie nadzieje. Nie nalezy sie spinac i miec wyrzutow, ze ktos nie wierzy w szczytne idee.

A teraz osobiscie:
Super sprawa, ze Pan napisal do prokuratury, ze uzewnetrznil troche bagna panujacego w CSS.
Temu wszyscy pzyklaskujemy. Przyklyslaskujemy, bo kazdy z z nas ma za cel kupno swojego szybowca i manie
w dupie calego AP i CSS. Dlatego nie uzyskuje Pan poklasku mimo poparcia.
Po co tracic energie na wakle z betonowym koniem, jak mozna zyc szczesliwie?
Niech Pan sie zastanowi - walka o AP - jasne, fajnie.... Ale po co?

I jeszcze jedna rzecz.
Zarzuca Pan Boruhowi, ze jest anonimowa postacia, ktora tyklo na forum robi burdel.
Prosze jednak o chwile zapomnienia. I  uzytkowania internetu.
Okaze sie wowczas, ze kolega Boruh dokonal o wiele wiecej w kwestii lotnictwa GA
w Polsce, niz Pan od 1978 roku. Taka jest prawda, nie ma co sie spierac.
Ile Pan ucznow wypuscil? A  ile uzyskalo licencje dzieki Boruhowi?

Szanowny Panie!
Jeszcze raz apeluje.
Robisz Pan dobra robote, ale w gownie.
Niech Pan sie nie dziwi i nie obrusza na reakcje.

Zycze sukcesow,

pozdr
Dino
(Artur Szlachta)

J.Roginela

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Liked: 5
    • http://forum.szybowce.com/register/
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 27, 2017, 19:53 »
Nie ma m zamiaru prowadzić z Panem dalszej polemiki - bo nie ma z kim. A munduru Pan nie miał i w wojsku nie był bo tam nikt Pana by  nie przyjął i munduru nie dał- widać słusznie kiedyś ocenił Pan swoje szanse i proszę dalej mnie nie próbować obrażać bo nie jest Pan partnerem do dyskusji.  Widać masz Pan interes aby bronić (jak własnego portfela!!!) i ochraniać ten cały syf z W.S. na czele. Wiem więcej niż się Panu wydaje...
                    J. Roginela                           

Dino

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Liked: 252
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 27, 2017, 20:12 »
Nie ma m zamiaru prowadzić z Panem dalszej polemiki - bo nie ma z kim. A munduru Pan nie miał i w wojsku nie był bo tam nikt Pana by  nie przyjął i munduru nie dał- widać słusznie kiedyś ocenił Pan swoje szanse i proszę dalej mnie nie próbować obrażać bo nie jest Pan partnerem do dyskusji.  Widać masz Pan interes aby bronić (jak własnego portfela!!!) i ochraniać ten cały syf z W.S. na czele. Wiem więcej niż się Panu wydaje...
                    J. Roginela                           
Szanowny Panie Roginela,
Nie zycze sobie takich inputacji. Wojsko ubiegalo sie o moj akces, lecz odmowilem.

Panski przyklad jest nie na miejscu - to ja nie poszedlem w kamasze tylko wojsko zrezygnowalo ze mnie,
To tyle prywaty.

Traci Pan resztki mojego szacunku.
Jako zolnierz-tym bardziej.
Chcialym z Panem dyskutowac zawziecie.
Niestety pokazuje Pan negatywna strone....

boruh.com.pl

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 151
  • Liked: 101
  • latać, nie s....
    • http://www.boruh.com.pl
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 27, 2017, 20:16 »
Dino. to chyba było do mnie :D

no może do mariana ?

któż to wie ..

myślę , że obowiązkowy podpis pod postem wniósł by wiele ....

dodam na marginesie, że o mnie wojsko też się upominało i to wielokrotnie ....... chcieli dać mundur , żołd, i przyjąć w swe szeregi.


tomkrok

  • Członkowie Komisji Szybowcowej
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 531
  • Liked: 296
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 27, 2017, 20:44 »
Szanowni Koledzy - jako, że ja ten wątek zacząłem to i ja proponuję go już zakończyć.. Odbiegliśmy chyba zanadto od meritum sprawy i pożytku z tego nie widać..

J.Roginela

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Liked: 5
    • http://forum.szybowce.com/register/
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 27, 2017, 21:00 »
Przyznaje rację. Jak mówi przysłowie uderz w stół - nożyce się odezwą - no i się odezwały pieski małe i zjadliwe . Widać że niektórzy typu boruh i jego spółka  lubią uprawiać zborowy onanizm a co gorsze onanizować się wzajemnie i publicznie przeżywać orgazmy!!! Onanizujcie się dalej - ja tu nie zajrzę więcej bo rzygać mi się chcę jak czytam te debilizmy!!!!!Nie mam zamiaru równać się dalej z waszym poziomem który sięgnął dna!!!
                                    Jerzy Roginela
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2017, 21:04 wysłana przez J.Roginela »

PG

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Liked: 107
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 27, 2017, 21:56 »
Panie Roginela, dziękuję za te kilka wpisów. Dowiedziałem się o Panu więcej niż z niejednej opowieści.

Życzę powodzenia w dochodzeniu należnego honorarium.

sp8ebc

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Liked: 12
    • Blog
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 27, 2017, 23:22 »
A munduru Pan nie miał i w wojsku nie był bo tam nikt Pana by  nie przyjął i munduru nie dał- widać słusznie kiedyś ocenił Pan swoje szanse i proszę dalej mnie nie próbować obrażać bo nie jest Pan partnerem do dyskusji.

Czytanie takich postów tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że od szybowców i aeroklubów należy się trzymać z daleka! Lata mijają a stare układy z wojskowo - partyjnego nadania cały czas trzymają się mocno. To jak z tym dodatkowym wynagrodzeniem? :)

Uprzedzając pytanie. Zanim mnie Pan zwyzywasz od anonimów to radzę wpisać sobie mój znak wywoławczy (SP8EBC) w internety.

szymon. s

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Liked: 44
Odp: Reforma CSS cd...
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 27, 2017, 23:53 »
"Autorytety gonią autorytety" ... a najlepsza w tym wszystkim jest KRAP i rozkłada teraz ręce wymach.ując szabelką tu i ówdzie, ponoć doszedł teraz FB? Których wypowiedzi z tych Panów by nie czytać, nie można nie odnieść wrażenia że dla AP nie ma żadnej nadziei wśród osób z tego środowiska.

Wszak według Prezesa i Zarządu AP - Statut AP jest niereformowalny - nie można niczego zmienić - nie można ich odwołać - mało tego, niejeden aeroklub regionalny ma praktycznie ten sam statut co AP.

Żadne zmiany statutu nie doprowadzą do gruntownych zmian Panowie z KRAP - nie wciągajcie ludzi w wasze gierki - za późno już na to.

Jedni drugich warci na tym narodowym podwórku aeroklubowym.

Reformy CSS i GSS nie będzie, tak jak nie będzie reformy AP.  Dla przypomnienia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Reforma

O czym w ogóle te marne dysputy tutaj.

Jedyna droga by pozbawić tych Panów zabawek i piaskownicy prowadzi przez: ...  https://bip.msit.gov.pl/bip/departamenty-i-biura/informacje-o-departame/19,Departament-Kontroli-i-Nadzoru.html 

Do boju KRAP, do MSiT, inne dyskusje są jałowe, są zwykłymi gierkami o swoje interesiki przy tym postkomunistycznym trupie zwanym AP.

Zaorać to cholerstwo jak najszybciej z pomocą MSiT i stworzyć prawdziwy związek.

« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2017, 23:56 wysłana przez szymon. s »