Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Badanie lotniczo lekarskie PL G polecam DOLMED Wrocław  (Przeczytany 7670 razy)

andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 610
  • Liked: 86
Badanie lotniczo lekarskie PL G polecam DOLMED Wrocław
« dnia: Marzec 05, 2013, 16:06 »
Po badaniu 2 lata temu w GOBL u(długim i wkurzającym) badanie w Dolmedzie mogę nazwać niemęczącym i niestresującym , sprawnym i szybkim (całośc zajeła mi 2 godziny ) .
zapłaciłem 225 zł.
Lekarz orzecznik dr Marek sympatyczny i spokojny.
polecam
andrzej

(choć szkoda że nic się w tym względzie nie zmieniło i nie zostały złagodzone kryteria i zakres tych badań dla GA)
I tak z Poznania to całodniowa wycieczka razem z biletami za 300 zł
andrzej

flymen

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Liked: 0
Odp: Badanie lotniczo lekarskie PL G polecam DOLMED Wrocław
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2013, 17:15 »
nie polecam tego dolmedu z JEDNEGO, ale za to podstawowego powodu, zbyt dużo złego ten powód robił nam , pilotom w GOBLL, temu powodowi już dziękujemy

Hrabia de Bill

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Liked: 0
Odp: Badanie lotniczo lekarskie PL G polecam DOLMED Wrocław
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2013, 20:34 »
nie polecam tego dolmedu z JEDNEGO, ale za to podstawowego powodu, zbyt dużo złego ten powód robił nam , pilotom w GOBLL, temu powodowi już dziękujemy
Z ciekawości zapytam - co takiego?

Tadek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Liked: 12
Odp: Badanie lotniczo lekarskie PL G polecam DOLMED Wrocław
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2013, 21:20 »
Pan Doktor prowadził GOBL i generował straty dla AP mając do dyspozycji za darmo kamienicę wyremontowaną za pieniądze AP.  Gdy obecny Prezes AP usiłował ten bałagan posprzątać, Pan Doktor niespodziewania wymówił posadę, zabrał swoje uprawnienia, i namówił pozostałych orzeczników do takiego samego sabotażu.  To miało spowodować upadek GOBLL i spokojne przejęcie interesu przez Pana Dyrektora pod szyldem Dolmedu.
   Prezes chyba tylko  cudem uratował GOBLL natychmiast pozyskując orzeczników niezbędnych do zachowania uprawnień GOBLL i wraz z nowym Zarządem AP ucywilizował finanse GOBLL. 
Teraz już z naszych składek nie dopłacamy do GOBLL, jak to było za poprzedniej władzy. Teraz już nie ma planów przejęcia GOBLL przez sprytną fundację. Teraz możemy wybierać, u kogo zostawimy nasze pieniądze. Ja je zaniosę do ośrodka AP, bo sabotażystów, co to we własne gniazdo ..., jakoś nie lubię.
pozdrawiam
Tadek

boruh

  • Gość
Odp: Badanie lotniczo lekarskie PL G polecam DOLMED Wrocław
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2013, 21:45 »
a ja dzieki gobllowi musialem sie pozegnać z naroslą na przegrodzie nosowej 2 razy
(wiem, że inne czasy i inne prawo było ) ale uraz pozostał, w związku z tym za jakiekolwiek badania we wrocku dziekuje

i popieram głos Tadka w tym wątku

andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 610
  • Liked: 86
Odp: Badanie lotniczo lekarskie PL G polecam DOLMED Wrocław
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2013, 22:18 »
Moje badanie z 2011 roku to był koszmar, opryskliwy był technik pobierający krew, opryskliwa i wściekła była laryngolog, zaś okulistka była klasa dla siebie.
 Jeśli mieli ten majatek za darmo i pilotów jako klientów "z własnej firmy " to dlaczego tak nas olewali?i kasowali?(ze zniżką płaciłem wtedy 250pln
Ponadto z Poznania mam dużo lepszą komunikację do Dolmedu-z wr Mikołajów 5 min pieszo.

Jesli usłyszę że w Goblu jest szybka, sprawna i normalna (nieopryskliwa )załoga,i że pomagam AP to może.....
andrzej

andrzej

flymen

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Liked: 0
Odp: Badanie lotniczo lekarskie PL G polecam DOLMED Wrocław
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2013, 22:42 »


Jesli usłyszę że w Goblu jest szybka, sprawna i normalna (nieopryskliwa )załoga,i że pomagam AP to może.....
andrzej
[/quote]



JEST, za wyjątkiem burczącej i obrażonej na cały świat Pani laryngolog

A. Rydzyński

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 303
  • Liked: 73
Odp: Badanie lotniczo lekarskie PL G polecam DOLMED Wrocław
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 06, 2013, 15:25 »

Pan Doktor prowadził GOBL i generował straty dla AP mając do dyspozycji za darmo kamienicę wyremontowaną za pieniądze AP.  Gdy obecny Prezes AP usiłował ten bałagan posprzątać, Pan Doktor niespodziewania wymówił posadę, zabrał swoje uprawnienia, i namówił pozostałych orzeczników do takiego samego sabotażu.  To miało spowodować upadek GOBLL i spokojne przejęcie interesu przez Pana Dyrektora pod szyldem Dolmedu.
   Prezes chyba tylko  cudem uratował GOBLL natychmiast pozyskując orzeczników niezbędnych do zachowania uprawnień GOBLL i wraz z nowym Zarządem AP ucywilizował finanse GOBLL. 
Teraz już z naszych składek nie dopłacamy do GOBLL, jak to było za poprzedniej władzy. Teraz już nie ma planów przejęcia GOBLL przez sprytną fundację. Teraz możemy wybierać, u kogo zostawimy nasze pieniądze. Ja je zaniosę do ośrodka AP, bo sabotażystów, co to we własne gniazdo ..., jakoś nie lubię.
pozdrawiam
Tadek


A teraz inny punkt widzenia:
Były dyr. który załatwił że władze miasta podarowały AP dwie kamienice i w umowie zgodziły się na prowadzeniu działalności na nich  z  zastrzeżeniem że zyski będą przeznaczane na działalność statutową,  który od wielu lat zamykał rok obrachunkowy stratą lub zyskiem na poziomie ca 35 tyś, zł, który sam sobie przyznawał nagrody kwartalne, który co ca 2 lata pozyskiwał sponsorów i darczyńców na terenie miasta którzy zasilali kasę GOBLL kwotą kilkudziesięciu tyś zł, który utrzymywał opłaty za badania na poziomie poniżej 200zł, który zaproponował obecnemu ZAP że może wpłacać do AP ca 6 tyś/mieś., który nie zgodził się na wpłacanie do AP kwoty żądanej przez obecny ZAP na poziomie ca 13 tyś zł / mieś, który miał być zwolniony przez obecny ZAP, który sam złożył rezygnacje lub odszedł na emeryturę uprzedzając  działania obecnego ZAP, który wkurzył się że obecny ZAP który nie miał pomysły jak zdobyć kasę na spłatę znanych i nie znanych długów obłożył GOBLL daniną pod pozorem zwrotu kwoty 1,5 mln zł przeznaczoną ponad 10 lat wstecz na remont swojego budynku odszedł zostawiając GOBLL nie zadłużony.

Obecny dyr. po roku od odejścia byłego dyr. obejmował GOBLL faktycznie zadłużony zewnętrznie na 235 tyś. zł bez obowiązku spłaty 1,5 mln zł. które roszczono do byłego dyr. GOBLL.
W grudniu 2012 roku obecny dyr. prosił ZAP o wsparcie kwotą 25 tyś zł bo brakowało na zobowiązania. Rok 2012 GOBLL zamknie stratą.   Pytania ile pod nowymi dyr. GOBLL  wpłacił do AP  z 1,5 mln zł które wiele lat wstecz dostał na remont kamienicy.

Dlaczego AR nie muszą oddawać  pieniędzy otrzymanych wiele lat wstecz od ZAP? 

Dlaczego  obecny i poprzednie ZAP nie podjęły działalności gospodarczej na majątku który otrzymały z miasta?
Bo nie jest to takie proste i były dyr. o tym wiedział a obecny ZAP był odmiennego zdania.
Minęły trzy lata pod rządami obecnego ZAP. Czy wolna kamienica już zarabia na AP? 
To pytanie delegaci mogą zadać na najbliższym WZDAP.
Andrzej Rydzyńsk


andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 610
  • Liked: 86
Odp: Badanie lotniczo lekarskie PL G polecam DOLMED Wrocław
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 06, 2013, 17:08 »
Pieprzyc to wszystko!

Dałem posta bo  Dolmed  zarekomendowała mi koleżanka klubowa , która  była zadowolona, ja też , reszta przepychanek o których wspominają  koledzy jest materiałem (jeśli jest ) na innego posta.


Klienci głosują portfelami
andrzej
andrzej