Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Czy znajdą sie zawodnicy na Żar Grand Prix 20.06 – 28.06.2015. Proszę pisać.  (Przeczytany 8143 razy)

SebKaw

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Liked: 174
No, nie chcą z nami gadać. Ale akcja skuteczna: pojawiła sie informacja o zawodach. Szkoda tylko że tak drogo ale za to organizacja w poniższym składzie:

"Competition Director Marcin Prusaczyk
Referee Artur Rutkowski
Chief Scorer Marek Uzarowski
Task Setter Jerzy Mierkiewicz
Operations Leszek Żabicki
Administration Wojciech Bidziński"


Trzymamy kciuki.
Mała uwaga do organizatorów,
1) proszę ustaliś z jakim obciążeniem powierzchni mają latac szybowce w kalsie 18m. Patrz dyskusja jw.

Dla wyjasnienia, obciążenie powierzchni to jedyny sposób wyrównania szans różnych szybowców. W GP współczynników się nie stosuje.

2) Nie wiem czy wystarczy czasu, ale należało by zająć się organizacją przestrzeni zawodów które normalnie odbywały sie w Polsce, na Słwoacji i w Czechach. Pewne kroki już zostały poczynione w celu zlikwodowania konieczności składania planu lotu na Słowacji, dzięki zaangażowaniu kolegów z AŻ, ale to w sumie rola organizatora.
 
Pozdrawiam
SK

Tosiek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Liked: 73
    • wwreklama.com - lukaszwojcik.eu
Ja proszę o zmianę task settera. W Lesznie Jurek nie pokazał się z najlepszej strony. Może Krzysiek Herczyński albo ktoś inny z doświadczeniem w tamtym rejonie?

Bogdan Dorozko

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Liked: 77
A ja proszę, żeby organizator zabezpieczył mocne holówki, zapewniające bezpieczny start ciężkim (600 kg) szybowcom - najlepiej jaki. Dla mnie to warunek startu.

MirekMatkowski

  • Członkowie Komisji Szybowcowej
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 454
  • Liked: 39
Odp: Czy znajdą sie zawodnicy na Żar Grand Prix 20.06 – 28.06.2015.
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2015, 01:30 »
Dolacze sie do koncertu zyczen. Max. obc. pow =50 obejmuje wszystkie szybowce klasy 18m tzn. byloby sprawiedliwie  i holowki mialyby lzej
MC
(PL)    Safety isn't free
(GER) Freedom isn't free
www.soaring-systems.com

J

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 197
  • Liked: 150
Czy każdy ma zabrać ze sobą swoją wagę  ;)
Czy organizator coś skołuje ?
"Kontrola najwyższą formą zaufania " .
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2015, 21:46 wysłana przez J »

Izydor

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 197
  • Liked: 99
 :( Koniecznie wykonaj przed zawodami "wzorcowanie przyrządów pomiarowych"

http://www.gum.gov.pl/media/399335/cennik_wzorcowa__06_listopada_2014_na_stron___internetow___gum.pdf

Jak sądzę pozycja M3-11

"Kontrola najwyższą formą zaufania "