Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: RZS Klub B, 15m Kielce 2016  (Przeczytany 1959 razy)

JasiuJ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Liked: 20
RZS Klub B, 15m Kielce 2016
« dnia: Październik 28, 2015, 15:12 »
Szybownicy!

Zapraszamy serdecznie do udziału w Regionalnych Zawodach Szybowcowych w Kielcach - Masłowie które odbędą się w dniach 29.07-7.08.2016. Rozgrywane będą one w dwóch klasach: Klub B i 15m.

Jesteśmy przekonani że zawody w nowym miejscu pozwolą wszystkim zawodnikom wzbogacić swoje doświadczenie. Pogodę już zamówiliśmy także spodziewajcie się lotów od Lasów Janowskich  aż po elektrownię  Bełchatów korzystając z wszystkiego co najlepsze nad Puszczą Świętokrzyską. Łącząc to z brakiem stałych ograniczeń przestrzeni powietrznej w naszej okolicy daje nam to możliwość wykonywania długich przelotów nie narażając się na naruszenia stref.

Poza walorami szybowcowymi nasz region jest niezwykle atrakcyjny turystycznie, a wojewódzkie miasto Kielce oferuje atrakcje niedostępne w większości miast w których rozgrywane są zawody Szybowcowe.

W przygotowaniu jest już pismo organizacyjne oraz strona internetowa,  chcemy aby ruszyła 1 stycznia.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu  tutaj na forum lub poprzez email: janjawornik@gmail.com

JasiuJ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Liked: 20
Odp: RZS Klub B, 15m Kielce 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2016, 16:29 »
Garść informacji o zawodach w Masłowie.
Po pierwsze nasze zawody zyskały oficjalną nazwę: RZS Scyzoryk Cup

Po drugie ruszyła właśnie strona internetowa naszych zawodów i zarazem rejestracja. Są już pierwsze zgłoszenia zawodników w obu klasach. Serdecznie zapraszamy również pilotów szybowców dwumiejscowych które są w tym roku dopuszczone do startu w klasie 15m. Dla ciężkich szybowców planujemy wykorzystać do startów betonowy pas startowy o długości ponad 1000m. Organizacja tych zawodów będzie dla nas wielkim wyzwaniem, jednak cieszymy się na myśl że będziemy mogli Was gościć.

Do czasu zatwierdzenia przez KS Pisma Organizacyjnego na stronie można znaleźć jego wersję NIEOFICJALNĄ.

W przygotowaniu mamy m.in listę najbliższych obiektów noclegowych. A jest z czego wybierać: od Agroturystyki na zboczach Gór Świętokrzyskich, przez 5 gwiazdkowy hotel ze SPA z panoramą na miasto, a kończąc na kultowym dla wielu szybowników polu namiotowym - wszystko w promieniu zaledwie kilku kilometrów od lotniska!
Strona zawodów: http://www.zawody.aeroklub.kielce.pl/
Wszelkie pytania należy kierować na adres email: zawody@aeroklub.kielce.pl lub w tym wątku.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!