Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Wątki dotyczące zjazdu w "Sprawy aeroklubowe". "Sprawy aeroklubowe" po zalog.  (Przeczytany 3982 razy)

Żółw

  • Członkowie SKN i SKJN
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 629
  • Liked: 241
  • Obojętność jest gorsza od nienawiści. Wyklucza wsz
Witajcie,
Przeniosłem wątek Czeladzia o zjeździe AP do "Sprawy aeroklubowe".
"Sprawy aeroklubowe" są dostępne tylko po zalogowaniu.

Proszę Was o rozwagę w wypowiedziach. Ci, którzy nas okradli (okradają? - nie wiem jakiego czasu użyć) mogą korzystać z informacji, jakie publikujecie.

Nie chodzi mi o krytykę władz i postulaty odnośnie ich odwołania. Chodzi mi o szczegóły samych wałków.
Pozdrawiam
Żółw

A. Rydzyński

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 303
  • Liked: 73
Witaj

Proszę o wyjaśnienie dlaczego wątek kol. Czeladzkiego został dołączony do sprawy aeroklubowe i dlaczego  temat sprawy aeroklubowe został utajniony?

Wnoszę o spowodowanie odtajnienia tematu sprawy Aeroklubowe i ewentualnego utajnienia wątku kol. Czeladzkiego.

Czy ktoś z zarządu  AP o to poprosił czy kolega tak sam od siebie.

Z wpisu dokonanego wynika  że już ustalono kto nas okradał.

Czy członkowie Zarządu AP i SG AP mają dostęp do tematu?

Czy kolega zdaje sobie sprawę w jakiej sytuacji stawia Zarząd AP i Polski Związek Sportowy?

Nie zdziwię się gdy MSiT nie będziemy nas finansować w 2016r.

Widzę że kol. oderwał się od rzeczywistości i nie ma pojęcia o standardach jakie panują w MSiT.



Żółw

  • Członkowie SKN i SKJN
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 629
  • Liked: 241
  • Obojętność jest gorsza od nienawiści. Wyklucza wsz
Nic nie jest utajnione Panie Rydzyński - z łaski swojej proszę przeczytać jeszcze raz to co napisałem.
Aby czytać i pisać trzeba założyć sobie konto i nic więcej.
Pozdrawiam
Żółw

Żółw

  • Członkowie SKN i SKJN
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 629
  • Liked: 241
  • Obojętność jest gorsza od nienawiści. Wyklucza wsz

Czy kolega zdaje sobie sprawę w jakiej sytuacji stawia Zarząd AP i Polski Związek Sportowy?


Przecenia Pan moje możliwości ;)
Pozdrawiam
Żółw

A. Rydzyński

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 303
  • Liked: 73
Panie Bartczak uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi na postawione pytania.
Czy to forum jest własnością Aeroklubu Polskiego?
Czy ktoś z zarządu AP prosił o to co Pan zrobił?
Kto pisał o szczegółach wałków?
Proszę o wskazanie tekstu który mówi o szczegółach wałków?

Widzę Panie Bartczak że atmosfera poufności i ograniczonego dostępu Panu odpowiada.
Czy tym działaniem chce Pan przenieść dyskusje na inne forum?













m..m

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 185
  • Liked: 109
Wątek został przeniesiony na skutek interwencji i na prośbę użytkowników, między innymi moją. Każdy kto zaloguje się na Forum ma do niego dostęp. Dzięki temu wiemy, że informacje o przewałkach w AP zostają w gronie mniej lub bardziej zaufanych, ale zawsze szybowników. Nie pałętają się po nim żądni taniej sensacji pismacy, a i osobom bezpośrednio odpowiedzialnym za malwersacje, też nie ułatwiamy obrony.
Nie rozumiem w czym problem?

Pozdrawiam
M..M
Pozdrawiam
Michał Grzelak

Andrzej Czop

  • Eksperci KS
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 449
  • Liked: 203

Marek J

  • Reforma AP
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 373
  • Liked: 297
  • Try not! Do or do not! There is no try!
    • KSS Jeżów Sudecki
Chłopaki, niektórym trzeba łopatologicznie.

Jeśli na forum zagląda pan który kradł, oraz pan który krył złodzieja, to dyskusje w trakcie których dzielimy się informacjami są dla tych gości nieocenionym źródłem wiedzy.
Choć oczywiście... może w imię jawności najlepiej podać złodziejom wszystko na tacy - niech dobrze przygotują sobie linię obrony?
Pzdr
MkJ
---
Latajcie!Reszta jest niczym.
Dołącz do Nas---

Tosiek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Liked: 73
    • wwreklama.com - lukaszwojcik.eu
Marek, napisz wprost kto według Ciebie jest złodziejem i co ukradł. Z imienia i nazwiska. Jak jesteś tego pewien to nie masz się czego bać.

Żółwiu - dobrze robisz swoją robotę! Może czas zastanowić się trochę nad ekspertem szybowcowych Panem Rydzyńskim?

kk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Liked: 141
Chyba się jeden z kolegów trochę zapędził za daleko w kwestii węszenia spisków :)

Jeśli mogę dorzucić małą radę od siebie, to proponuję zluzować trochę z tymi kolorami, wykrzyknikami i pogrubionym tekstem, bo od tego już całkiem niedaleko do skojarzenia z pewnym Panem, co to każde zdanie musiał od jakiś dziwnych znaczków zaczynać --//!

KARKONOSKIE STOWARZYSZENIE SZYBOWCOWE-Latajcie!Reszta jest niczym.
Dołącz do Nas---