Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Klubowe Stypendium Sportowe Juniorów PO RAZ TRZECI !!!  (Przeczytany 1273 razy)

Kubutek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Liked: 25
    • Strona Aerklubu Nawiślańskiego w Lisich Kątach
KLUBOWE STYPENDIUM SPORTOWE JUNIORÓW PO RAZ TRZECI !!!

Mamy zaszczyt ogłosić, że nasz kolega Tomasz Hornik po raz kolejny otrzymał Klubowe Stypendium Sportowe Juniorów na sezon 2014 ufundowane przez Aeroklub Nadwiślański.

Tomek korzystał z przywilejów stypendysty również w sezonie ubiegłym. W roku 2011 stypendium otrzymała Karolina Ungert.
W latach wcześniejszych z idei stypendium skorzystali Asia Biedermann, Kubutek Jankowiak, Bartosz Staszak, Mirosław SIARA Majchrzak i Sebastian Stępak.

Stypendium obejmuje zwolnienie z opłaty resursowej na cały przyznany sezon na wszystkie szybowce, pierwszeństwo do wykorzystania sprzętu a także indywidualną opiekę nad takim zawodnikiem przez etatowych instruktorów.

By korzystać z przywilejów wynikających ze stypendium trzeba być pilotem lub uczniem-pilotem sekcji szybowcowej A.N. w wieku do 24 lat i otrzymać największą ilość punktów wśród Juniorów A.N. za zgłoszenie minimum 5 deklarowanych przelotów w zawodach on-line Szybowcowego Pucharu Polski. Stypendium poprzez możliwość obniżenia kosztów treningu otwiera drogę do większej intensywności latania, podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności, zdobywania kolejnych odznak szybowcowych a w efekcie do stania się członkiem Szybowcowej Kadry Narodowej Juniorów.

Zapraszamy młodzież do Lisich Kątów!
Zespół A.N.[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2014, 11:57 wysłana przez Kubutek »
Aeroklub Nadwiślański - Rozpocznij z nami swoją przygodę z lataniem!