Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Zmiany personalne.  (Przeczytany 7950 razy)

A.Łończuk

  • Moderator
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Liked: 31
Zmiany personalne.
« dnia: Styczeń 11, 2019, 13:47 »
Na spotkaniu, które odbyło się w Aeroklubie Polskim w dniu 07.01.2019 z prezesem Aeroklubu Polskiego oraz pracownikami, przewodniczący Komisji Szybowcowej Artur Łończuk podpisał przedstawioną mu rezygnację. Wchodzi ona w życie w dniu 14.01.2019.

Od dnia 15.01 przez 30 dni, pełniącym obowiązki przewodniczącego Komisji Szybowcowej będzie obecny zastępca - Tomasz Krok.

Przez ten okres Komisja Szybowcowa powinna dobrać członka oraz ponownie ustalić hierarchię wewnętrzną - wybrać przewodniczącego, oraz osoby pełniące pozostałe funkcje.

Ciągłość prac bieżących KS, takich jak zarządzanie Kadrami Narodowymi i ich sprzętem, nadzór nad kalendarzem zawodów 2019, prace nad regulaminem zawodów i systemem rozgrywania nie zostaną zakłócone.

Sposób informowania o postępie prac w sprawie przywrócenia systemu przyznawania odznak i rekordów zostanie wybrany przez nadchodzący skład komisji.

Do 14.01 wszelkie sprawy, wnioski i tym podobne należy kierować na adres: a.lonczuk@gmail.com

Z poważaniem,
KS AP.

Dino

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Liked: 252
Odp: Zmiany personalne.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2019, 18:29 »
Na spotkaniu, które odbyło się w Aeroklubie Polskim w dniu 07.01.2019 z prezesem Aeroklubu Polskiego oraz pracownikami, przewodniczący Komisji Szybowcowej Artur Łończuk podpisał przedstawioną mu rezygnację.
Znaczy ze jak?
Wreczanie komuś rezygnacji do podpisania jakoś mi się zle kojarzy.
Albo ktoś rezygnuje sam albo jest odwoływany.

Czy uzasadnienie jest tajne?

pozdr
Dino

andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 610
  • Liked: 86
Odp: Zmiany personalne.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2019, 19:30 »
no to taki oksymoron ...


Rezygnację się składa ...
nominacje wręcza ....
itd
andrzej

Łukasz K.

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Liked: 14
Odp: Zmiany personalne.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2019, 00:27 »
Artur, wtajemniczeni pewnie wiedzą o co kaman ale ja muszę się domyślać. Te domysły mogą być nie właściwie i krzywdzące (w co szczerze wątpię) więc dobrze by było abyś nieco rozjasnił ten wątek.
Pzdr

A.Łończuk

  • Moderator
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Liked: 31
Odp: Zmiany personalne.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2019, 01:03 »
Ten wątek jest widziany dla każdego, a wciąż pełnię obowiązki przewodniczącego KS - jeszcze przez 3 dni, to proszę o wyważone komentarze. Sam również ostrożnie dobieram słowa.

Jako przewodniczący organu należącego do Aeroklubu Polskiego nie powinienem był negatywnie, publicznie wyrażać się o pracownikach AP, czy też o władzach AP w imieniu KS na profilu fb Komisji Szybowcowej ponieważ "szkodzi to wizerunkowi tej organizacji".

Artur.

Łukasz K.

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Liked: 14
Odp: Zmiany personalne.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2019, 14:20 »
Tak czułem. Facebook niejednego już wykonczył.
A więc przy obecnej władzy w AP trzeba kłamać?
Pzdr

andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 610
  • Liked: 86
Odp: Zmiany personalne.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 12, 2019, 18:29 »
A co stało sie z :
"Prawdziwa cnota....coś tam coś tam" ?



andrzej

Izydor

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 197
  • Liked: 99
Odp: Zmiany personalne.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 12, 2019, 20:57 »
???

Wojtuś

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Liked: 36
Odp: Zmiany personalne.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2019, 21:12 »
Jako przewodniczący organu należącego do Aeroklubu Polskiego nie powinienem był negatywnie, publicznie wyrażać się o pracownikach AP, czy też o władzach AP w imieniu KS na profilu fb Komisji Szybowcowej ponieważ "szkodzi to wizerunkowi tej organizacji".
A ja mogę? Bo teczki mam grube...

Dino

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Liked: 252
Odp: Zmiany personalne.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2019, 21:49 »
Mam nadzieje, ze moja wypowiedz będzie wyważona. W końcu położenie CG jest kluczowe.
Podejrzewam, o który wpis chodzi, i w moim odczuciu, Przewodniczący KS nie szkalował ani nie działał wbrew  AP.
Po prostu zreferował środowisku postęp sprawy, do czego sam zobligował się wcześniej.
Przyjąłem to jako informacje i w zasadzie potwierdzenie tego, co już sam wiem o stanie całego AP.
To, ze ktoś "z wewnątrz" odważył się zasugerować, ze król jest nagi było dla mnie dość naturalne.

Chyle czoła przed Arturem, ze mimo młodego wieku nie dal się omamić, pozwolił sobie na wyrażenie swojego zdania,
i żywię głęboką nadzieje, ze to wydarzenie nie złamie chłopaka, bo swojego honoru bronił i w moich oczach honor zachował.
Takich ludzi nam potrzeba.

pzdr
Dino

Żółw

  • Członkowie SKN i SKJN
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 629
  • Liked: 241
  • Obojętność jest gorsza od nienawiści. Wyklucza wsz
Odp: Zmiany personalne.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 14, 2019, 09:57 »
Jako przewodniczący organu należącego do Aeroklubu Polskiego nie powinienem był negatywnie, publicznie wyrażać się o pracownikach AP, czy też o władzach AP w imieniu KS na profilu fb Komisji Szybowcowej ponieważ "szkodzi to wizerunkowi tej organizacji".

Artur.

A dlaczego? Co to jesteśmy w PZPR? Wizerunkowi AP szkodzą ludzie z władz AP, którzy dopuścili aby AP był w takiej sytuacji jakiej jest.
Pozdrawiam
Żółw

MarekS

  • Eksperci KS
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1 431
  • Liked: 285
  • W pilotażu aerodynamika to podstawa (Mad Max)
Odp: Zmiany personalne.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 15, 2019, 12:47 »
Jako przewodniczący organu należącego do Aeroklubu Polskiego nie powinienem był negatywnie, publicznie wyrażać się o pracownikach AP, czy też o władzach AP w imieniu KS na profilu fb Komisji Szybowcowej ponieważ "szkodzi to wizerunkowi tej organizacji".

Artur.

A dlaczego? Co to jesteśmy w PZPR? Wizerunkowi AP szkodzą ludzie z władz AP, którzy dopuścili aby AP był w takiej sytuacji jakiej jest.

Obawiam się, że wizerunkowi AP już nie wiele rzeczy jest w stanie zaszkodzić...
MS

Andrzej Czop

  • Eksperci KS
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 449
  • Liked: 203
Odp: Zmiany personalne.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 15, 2019, 17:14 »
Jako przewodniczący organu należącego do Aeroklubu Polskiego nie powinienem był negatywnie, publicznie wyrażać się o pracownikach AP, czy też o władzach AP w imieniu KS na profilu fb Komisji Szybowcowej ponieważ "szkodzi to wizerunkowi tej organizacji".
A ja mogę? Bo teczki mam grube...

Nie wiem jakie grube są Twe teczki, ale stos lotów warunkowych do zatwierdzenia wynosi coś około 250 logów. Ale to nie jedyny problem. Miałem logi z podejrzeniem, że został popełniony rekord Polski i Europy i co? - nigdzie nie mogłem sprawdzić, czy moje podejrzenie jest słuszne. A czasu na sporządzenie dokumentacji jest całe 2 tygodnie - co szanowna KS na to?

Artur miał odwagę upomnieć się o prawa szybowników i jak widać odbiło się to czkawką. Ważniejsze są prawa szybowników i członków AP czy samopoczucie ZAP? Czy tylko Jackowi Dankowskiemu w ZAP chce się coś robić?

Miałem nadzieję, że po zmianie Prezesa coś się zmieni. I nadzieja znikła...