konsultace w sprawie nowego statutu AP

Zaczęty przez slawek.piela, Maj 07, 2013, 22:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

slawek.piela

Gorąco zachęcam do udziału.
W obecnym kształcie propozycja statutu wymaga intensywnego dopracowania i zawiera trochę niepokojących miejsc.
A to nowy statut określi zawartość i nazwę naczynia, w którym będą nasze ręce gdy się obudzimy... ;)

http://intranet.aeroklub-polski.com.pl/forum/topic?id=38#p163

Sławek