Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Jak nie kijem to pałką.  (Przeczytany 4678 razy)

SebKaw

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Liked: 174
Jak nie kijem to pałką.
« dnia: Kwiecień 11, 2013, 15:55 »
Długo nie trzeba było czekać na kolejne kontrowersyjne decyzje AP.

Komisja rewizyjna AP zwołuje w trybie interwencyjnym 27 kwietnia nadzwyczajne walne zgromadzenie w Aeroklubie Bielsko- Bialskim celem odwołania zarządu ABB.
Perfidia tego działania polega na tym, że zebranie zwołano dokładnie w terminie rozpoczęcia i pierwszej konkurencji zawodów na Żarze, gdzie będzie startowało wielu zawodników z ABB, wielu członków ABB będzie te zawody obsługiwało czy holowało szybowce.
To świadczy o tym jaki jest prawdziwy stosunek zarządu AP do sportu, zawodników i niezależności aeroklubów.

SK

Andrzej Siembida

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Liked: 16
Odp: Jak nie kijem to pałką.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2013, 16:00 »
Sebastian, a co ma decyzja KRAP do jakiegokolwiek stanowiska Zarządu AP?
Twierdzisz, że Zarząd w jakikolwiek sposób wpływa na decyzje podjęte kolegialnie przez Komisję Rewizyjną???

SebKaw

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Liked: 174
Odp: Jak nie kijem to pałką.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2013, 16:08 »
Widzisz , nie odniosłeś się do meritum sprawy.

ML

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Liked: 13
    • Szybowce.Com
Odp: Jak nie kijem to pałką.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2013, 16:10 »
Długo nie trzeba było czekać na kolejne kontrowersyjne decyzje AP.

Komisja rewizyjna AP zwołuje w trybie interwencyjnym 27 kwietnia nadzwyczajne walne zgromadzenie w Aeroklubie Bielsko- Bialskim celem odwołania zarządu ABB.
Perfidia tego działania polega na tym, że zebranie zwołano dokładnie w terminie rozpoczęcia i pierwszej konkurencji zawodów na Żarze, gdzie będzie startowało wielu zawodników z ABB, wielu członków ABB będzie te zawody obsługiwało czy holowało szybowce.
To świadczy o tym jaki jest prawdziwy stosunek zarządu AP do sportu, zawodników i niezależności aeroklubów.

Sebastian,

ja o sprawie dowiaduję się z Twojego postu na forum i sam jestem zdziwiony faktem zwołania Walnego i jego datą. Nie budujmy jakiś spiskowych teorii.

m.

Andrzej Siembida

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Liked: 16
Odp: Jak nie kijem to pałką.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2013, 16:21 »
Widzisz , nie odniosłeś się do meritum sprawy.

Widzisz, po raz kolejny nie odpowiedziałeś na konkretne pytanie.
Z łatwością insynuujesz Zarządowi jakieś działania czy też intencje, a poproszony o sprostowanie bądź uzasadnienie milczysz...

Stanowczo zaprzeczam twierdzeniu jakoby Zarząd AP wpływał na decyzje podejmowane przez KRAP. Takie oskarżenia są całkowicie bezpodstawne.

A Twoje twierdzenie o stosunku Zarządu do sportu warto skonfrontować z wysokością środków pozyskanych przez ten Zarząd na działalność sportową z tym jak to wyglądało za poprzednich Zarządów.

SebKaw

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Liked: 174
Odp: Jak nie kijem to pałką.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 11, 2013, 16:39 »
Nie mam wątpliwości, że ostatnią decyzją KR wiąże się również z kontrowersyjną sytuacją na Żarze i odwołaniem Bogdana Drendy, które obaj poparliście. Nie mam wątpliwości, ze KR, która tak bezkrytycznie poparła działania Marcina Prusaczyka w 100% działa w zgodzie z zarządem AP.
Twoje odpowiedzi świadczą, że nie masz widzisz nic niestosownego w takim postepowaniu i popierasz komisję rewizyjną. Co tam jakieś zawody. Byle do celu.
SK

Andrzej Siembida

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Liked: 16
Odp: Jak nie kijem to pałką.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 11, 2013, 18:03 »
Nie mam wątpliwości, że ostatnią decyzją KR wiąże się również z kontrowersyjną sytuacją na Żarze i odwołaniem Bogdana Drendy, które obaj poparliście. Nie mam wątpliwości, ze KR, która tak bezkrytycznie poparła działania Marcina Prusaczyka w 100% działa w zgodzie z zarządem AP.
Twoje odpowiedzi świadczą, że nie masz widzisz nic niestosownego w takim postepowaniu i popierasz komisję rewizyjną. Co tam jakieś zawody. Byle do celu.
SK

Sebastianie
jeżeli twierdzisz, że Zarząd AP wpływa na decyzje podejmowane przez KRAP, to (na szczęście) jesteś w dużym błędzie.
Nie rozumiem też na jakiej podstawie wnosisz na podstawie moich wpisów, że popieram komisję rewizyjną...

Jako członek Zarządu nie oceniam działań Komisji Rewizyjnej, której zadaniem jest m.in. kontrola mojej pracy. Takie prawo ma Walne Zgromadzenie Delegatów AP.

Jako członek Zarządu w żaden sposób nie ingeruję w prace KRAP - nie mam takiego prawa.
Oświadczam zatem, że nie miałem żadnego wpływu na decyzję KRAP - ani na termin wyznaczenia Walnego w Aeroklubie Bielsko-Bialskim, ani na żaden inny element działań komisji w tej lub w jakiejkolwiek innej sprawie. Nie wiadomo mi też nic o tym, aby takie działania podejmował którykolwiek z innych członków Zarządu.

Jeżeli - jak to określiłeś - nie masz wątpliwości że postąpiłem (ja, albo ktokolwiek z członków ZAP) inaczej niż to opisałem powyżej, to bardzo proszę o podanie dowodów, albo o sprostowanie. W innym razie Twoje postępowanie ciężko będzie inaczej ocenić niż bezpodstawne, publiczne podważanie wiarygodności mojej osoby jako członka Zarządu AP oraz Zarządu AP jako organu naszego Stowarzyszenia.

Bardzo liczę na to, że tym razem - inaczej niż to miało miejsce dotychczas - zdobędziesz się na sprostowanie swoich słów.

SebKaw

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Liked: 174
Odp: Jak nie kijem to pałką.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 11, 2013, 19:27 »
No cóż,
dalej nie widzisz niczego niestosownego w takim wyznaczani terminu.
Przypomnę Ci, jak to z oburzeniem reagowałeś, na mój wpis, że działanie Marcina Prusaczyka to tak na prawdę działanie Zarządu AP, który na to działanie pozwala i utrzymuje takiego człowieka w radzie szkoły. I co? Nie myliłem się. Głosowanie zarządu 10/0 popierające to działanie.

Przepraszam za uogólnienie, ale jak dostałem list z AP to mnie coś chciało trafić. Jeśli faktycznie nic nie wiedziałeś sorry. Jednak nie jest dla nikogo tajemnicą, że niektóre osoby z KR są zależne od niektórych osób w zarządzie AP.

Andrzej, jeśli ty nie wiesz co siętam dzieje to zmykaj, bo będziesz dużo czasu tracił przez 20 lat.
SK
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2013, 19:47 wysłana przez SebKaw »

Tadek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 190
  • Liked: 12
Odp: Jak nie kijem to pałką.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 11, 2013, 21:17 »
Faktycznie.
Jak nie kijem, to pałką.

Tadek