Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: Wszelkie dyskusje apropos GSS Żar proszę umieszczać na forum SPRAWY AEROKLUBOWE  (Przeczytany 2875 razy)

Żółw

  • Członkowie SKN i SKJN
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 629
  • Liked: 241
  • Obojętność jest gorsza od nienawiści. Wyklucza wsz
Wg mnie w obecnej chwili dyskusja merytoryczna na temat GSS Żar nie jest możliwa. Walenie z tym tematem w inne wątki to już przesada. Wszyscy już wiedzą jakim ZŁYM jest kolega Prusaczyk. Że są wnioski itd itp. Chętni do analizowania tych tematów mogą czytać/pisać na forum SPRAWY AEROKLUBOWE.

Czynię to na wniosek kolegi Szumskiego i paru innych osób dzwoniących do mnie.

« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2013, 17:45 wysłana przez Żółw »
Pozdrawiam
Żółw

Maciek Z.

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Liked: 5
Takie apele to chyba też powinny być umieszczone w sprawach aeroklubowych . ;) Żółwiu , Ty cenzorem ? 8)

Żółw

  • Członkowie SKN i SKJN
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 629
  • Liked: 241
  • Obojętność jest gorsza od nienawiści. Wyklucza wsz
To nie apel a informacja. Jestem moderatorem i tyle.
Żadnej wiadomości nie skasowałem.
Kogoś interesuje tematyka konfliktu wokół GSS Żar - proszę bardzo może czytać i pisać do woli. Ale nie tutaj.

Podobna gadka była przy tępieniu troli.
Pozdrawiam
Żółw

Piotr Rzepka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Liked: 7
Żółwiu,

  Z całym szacunkiem ale skąd pomysł, że moja odpowiedź w wątku o brak chęci społecznej pracy z ZAP, (podparta jedynie przykładem GSS) jest pyskówką w sprawie Żaru ? Rozwinięcie merytoryczne tego przykładu odbyło się w korespondencji prywatnej (poza tym forum) i na 100% żadna z tych wiadomość tutaj nie zaistniała (a przynajmniej ja takowej nie widzę).

  Jeżeli jesteś moderatorem to proponuję dokładniej czytać to co przenosisz - moderatora bazującego na słowach kluczach (w tym wypadku chyba "GSS") można zaprogramować a człowiek jednak powinien od programu różnić się tym, że przeczyta i choć spróbuje zrozumieć przesłanie danej wiadomości.

  W związku z powyższym proszę o przywrócenie mojej wiadomości w tym wątku lub przeniesienie całego wątku do spraw aeroklubowych (o ile uznasz, że przeniesienie całości jest zasadne).

Pozdrawiam,

Piotr Rzepka