Forum.Szybowce.Com

Gość


Autor Wątek: żarowski Jak 12 Alfa Charlie na sprzedaż? Przetarg? Licytacja? Czy też ich brak?  (Przeczytany 2777 razy)

trzesnk

  • Reforma AP
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 161
  • Liked: 135
Kłaniam się,

Czy coś wiecie na ten temat? Plotka, czy prawda? Podobno Jak 12M Alfa Charlie ma być sprzedany przez GSS Żar? Nie komentuję decyzji, choć wydaje mi się, że JAK 12 jest dobrą holówką na żarowskie warunki, szczególnie falowe. Nic niestety nie widać na ten temat na stronie internetowej Żaru. Czy będzie przetarg albo licytacja? Bo chyba nie sprzedaż po cichu? Sam kupiłbym za... 45TPLN, a może więcej, ale a) nie wiem, czy to nie plotka, b) musiałbym zobaczyć papiery.
Dlaczego nie napiszę bezpośrednio do GSS, tylko piszę na forum? Bo a) uważam, że taka sprzedaż powinna być transparentna, b) bo nowy prezes Żaru i tak nie odpowiada na moje maile. Nie wiem czym sobie zasłużyłem. A było tak. Moja holówka, Piper Pawnee, po remoncie generalnym silnika, była przez rok pozostawiona przeze mnie do dyspozycji GSS bez opłat dla mnie. Umowa zakończyła się w lipcu. Po roku używania bez opłat przedstawiłem propozycję wynajmu. Nie dostałem odpowiedzi. OK, nie ma przymusu wynajmu, choć brak odpowiedzi jest dziwny, bo wystarczyłaby odpowiedź "nie", lub kontrpropozycja. Dziwi mnie, że moja propozycja jest komentowania jako za droga na kwadracie, ale nikt z zarządu mi tego nie powie, ani nie odpowie na mój mail. Niestety nie mogę też Pipera odebrać, bo jakaś część w silniku została półtora miesiąca temu uszkodzona. Pytania kiedy mogę odebrać holówkę też pozostają bez odpowiedzi. Pawnee miał holować w Lesznie, pytały mnie  jeszcze dwa inne aerokluby (cena dla nich była OK), więc nie zarabiam na holówce.

Skoro na moje maile nie odpowiada się, to napisałem na forum.

No i jak z tym Alfa Charlie? To można kupić?

Krzysiek.

Kuba K

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Liked: 4
Forum od maili za bardzo się nie różni - po prostu chęci komunikacji brak :)

boruh

  • Gość
dla tych co twarzoksiążki nie mają

cytat z FB komisji szybowcowej : https://www.facebook.com/KomisjaSzybowcowa/photos/a.754749591210125.1073741827.726455014039583/848694861815597/?type=1&theater


"Żar wzbogacił się o nową holówkę. Można? - Można.

Z przyjemnością informuję, że po wielu miesiącach starań, GSS Żar stała się dziś właścicielem nowego samolotu holującego Robin DR 400/235. Samolot z 1987 roku, nalot ogólny 2600 h, przy testach z szybowcem dwumiejscowym 3m/s wznoszenia i 4 m/s z szybowcem jednomiejscowym.
"

screen w zalaczniku